sadsad x
asdasd

Babamın Tıraş Kiti

RAZORUS.com
Stok Kodu : RZR-BT
436,00 TL
485,00 TL
%10
indirimli
Kampanya
Ürün Özellikleri
Geleneksel tıraşla yeni tanışmış olan bazı üyelerimiz, hemen pat diye jiletli tıraş makinesine geçmeyi göze almak istemiyorlar. Sonuçta yılların alışkanlığını öyle bir hamlede değiştirmek kolay olmuyor.
Biz de bu dostlarımıza, babalarımızın bildiği ama yeni neslin unuttuğu "Tıraş Keyfi" kavramını hatırlatalım dedik ve bu "Tıraş Kiti"ni hazırladık.
 
Bu tıraş kitini aldığınızda yaşayacaklarınız şunlardır:
1. Arko kase sabunun kapağını açıp kokladığınız anda, zamanda anlık bir yolculuk yapacaksınız. Tam olarak hangi zamana gittiğinizi bilemeseniz bile belki çocukluğunuzdaki bir berber dükkanına, belki babanızın tıraş olduğu banyoya, belki hafızanızın daha da derin bir köşesine gittiğinizi bileceksiniz.
2. Fırçanızı sıcak suda güzelce ıslatıp, kasedeki sabunun üzerinde çevirmeye başladığınızda, banyonuzda yayılan kokuyla, içinizde tıraş olmak isteyen bir adam uyanıp size erkek olduğunuzu hissettirecek. O anın devam etmesini isteyeceksiniz.
3. Tıraş fırçasını yüzünüzde gezdirdikçe açılıp ferahlayacak; yeterli köpük olduğu halde kendinizi durduramayacaksınız.
4. Fırçayla hazırlanmış bir ciltte tıraş konforu ve temizliği kat be kat yüksek olacağı için tıraş bıçağınızı her çekişte, altından çıkan tertemiz cildinizi gördükçe keyif duyacaksınız.
5. Bu kadar basit ve hesaplı bir tıraş yönteminin nasıl bu kadar iyi olabildiğine şaşıracak ve bunu neden daha önce denemediğinize hayıflanacaksınız.
 
Olsun. Geç olsun; güç olmasın :)
 
​Babamın Tıraş Kiti içerisinde bulunan ürünler:

 • *Arko Kase Tıraş Sabunu, 90 gr
 • *Semogue 830 domuz kılı tıraş fırçası 

 • Tıraş Fırçasının özellikleri: 
  *Düğüm çapı       :  22 mm 
  *Toplam uzunluk : 100 mm
  *Kıl uzunluğu      :   55 mm
  *Sap malzemesi  :  Akrilik
  Ödeme Seçenekleri
  Yorumlar (2)
  Tavsiye Et
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.