Badger Bıyık Şekillendirici, 21 gr

Badger
Stok Kodu : 13000
109,90 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Sakal ve bıyık uzatmak size mutluluk veren bir stil tercihi olabileceği gibi, bir zaman sonra yüzünüzün farklı bölgelerinde asimetrik şekilde uzamaya başladığında sizin için bir kabusa da dönüşebilir. Hatta tam şekil veremediğiniz bıyıklarınızı kesmeyi düşünüyor bile olabilirsiniz. İşte tam da bu dönemde banyonuzda, elinizin altında bazı bakım ürünlerinin olması muhtemelen hayatınızı kolaylaştıracaktır. 
Sakal ve bıyıklarınızın sizin kontrolünüzde olması, ancak size uygun sakal ve bıyık ürünleri kullanmanızla mümkün olacaktır.
 
Badger Bıyık Şekillendirici organik sertifikalı %100 doğal bir ciladır. İçeriğindeki 'carnauba yağı' Brezilya'da yetişen bir palmiyenin yapraklarından elde edilen özel bir yağdır ve uygulandığında doğal parlak bir görünüm verir. 
Diğer aloe vera ve balmumu içerikleri ise bıyıklarınızın elektriklenmesini önleyerek istediğiniz modelde sabitlenmesine yardımcı olur. 
Hafif narenciye aromalı maskülen bir kokusu vardır.
 
Kullanımı: 

Badger bıyık şekillendiricinizden çok az bir miktar ürünü parmağınızla alıp ellerinizin arasında iyice inceltin. Bıyıklarınızın ortasından başlayarak, tercihen bir bıyık tarağıyla şekillendirerek bıyıklarınıza yedirin. Eğer şekil vermekte zorlandığınızı hissederseniz çok fazla ürün kullanıyor olabilirsiniz; her seferinde çok az miktar ürün kullanarak başlayın, gerektikçe eklemeler yaparak ideal miktarı bulmaya çalışın.
 
Ürün Özellikleri:

  • USDA organik sertifikalıdır. USDA sertifikalı ürünlerin en az %95 içeriği sertifikalı organik içerik olmak zorundadır. Geri kalan %5 ise yine USDA tarafından onaylı güvenli içerik listesindeki içeriklerdendir.
  • Hiçbir kimyasal, sentetik, parfüm, paraben, GDO ve vazelin içermemektedir.
  • Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
 
Üretim yeri A.B.D.'dir.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (0)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.