Badger Sakal Yağı, 29.6 ml

Badger
Stok Kodu : 13008
134,92 TL
179,90 TL
%25
indirimli
Kampanya
Ürün Özellikleri
Öncelikle kabul etmek gerekir; sakal ve bıyıklarınızın sizin kontrolünüzde olması, ancak size uygun sakal ve bıyık ürünleri kullanmanızla mümkün olacaktır. Sakallarınıza bakım yaptığınızda daha sağlıklı görüneceği üzerine düşünmeye başladığınızda zaten en önemli adımı atmış olursunuz. Tamamen doğal içeriklerle üretilmiş organik sertifikalı, %100 doğal olan Badger Sakal Yağı, tüm dünyada kullananların çok beğendiği ve tavsiye ettiği bir sakal ürünüdür.
 
Besleyici ve ferahlatıcı doğal bitkilerden oluşan bu karışım, sakalınızı ağırlaştırmadan ve üzerinde herhangi bir yağ tabakası bırakmadan hızla emilir. İçeriğindeki babassu yağı hem kuru hem de yağlı sakal ve cilt tipine göre doğal nem dengesini ayarlayabilen organik bileşenlere sahiptir. Daha da iyisi, içeriğindeki jojoba yağı ve tamamen doğal nar çekirdeği yağı antioksidan bakımından katkı sağlayarak, özellikle sakalınızı uzatmaya başladığınız ilk 6 hafta boyunca kaşınma hissinin azalmasına ve kırılmadan sağlıklı uzamasına yardımcı olur. İleriki zamanlarda kullanıldığında da sakalınızı nemlendirerek parlak bir görünüm kazandırır.
Badger sakal yağı formülündeki eser miktardaki bergamot esansiyel yağı ile ferah ve erkeksi bir kokuya sahiptir.

Kullanımı: 

En iyi sonucu alabilmek için banyo sonrası birkaç damla ürünü avuç içinize yaydıktan sonra sakal ve bıyığınıza masaj yaparak uygulayın. Duş sıcaklığı sakallarınızın yumuşamasına ve yağın daha kolay emilmesine yardımcı olur. Kuru sakallarınıza da dilediğiniz zaman uygulayabilirsiniz; ancak kuru sakallar fazla yağı emmekte zorlanabileceğinden 'az çoktur' felsefesine uyarak daha az miktarda yağ uygulamalısınız.
 
Ürün Özellikleri:

  • USDA organik sertifikalıdır. USDA sertifikalı ürünlerin en az %95 içeriği sertifikalı organik içerik olmak zorundadır. Geri kalan %5 ise yine USDA tarafından onaylı güvenli içerik listesindeki içeriklerdendir.
  • Hiçbir kimyasal, sentetik, parfüm, paraben, GDO ve vazelin içermemektedir.
  • Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
 
Üretim yeri A.B.D.'dir.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (0)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.