Badger Tıraş Sonrası Tonik, 118 ml

Badger
Stok Kodu : 121300
142,42 TL
189,90 TL
%25
indirimli
Kampanya
Ürün Özellikleri
'Tonik de nereden çıktı şimdi?' dediğinizi duyar gibiyiz...

Biraz araştırıp incelediğinizde, aslında kullandığınız standart ürünler arasına bir tonik de eklediğinizde, yaşadığınız bazı cilt problemlerinin kendiliğinden nasıl da çözüldüğünü görüp şaşırabilirsiniz. Bunu da anlamanın bir tek yolu var; deneyin ...
 
Badger Tıraş Sonrası Tonik cildi sıkılaştırmak için tasarlanmış cadı fındığı bazlı bir formüle sahiptir. İçeriğindeki mentol cildinizi canlandırırken, aloe vera da tıraş sonrası cildinizin nemlenmesine yardımcı olur. Cam şişe içerisinde sunulan tonik maskülen bergamot kokusuna sahiptir. 

Tıraş sonrası yüzünüzdeki hassasiyetin dengelenmesine ve gözeneklerin temizlenip sıkılaşmasına yardımcı olan Badger tonik her cilt tipine uygun olan bakımı sağlar. 
Sadece tıraş sonrası ürünü olarak değil, aynı zamanda gün içerisinde yüzünüzde yağlanma ya da parlama hissettiğinizde de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Kullanım şekli: 

En iyi sonucu alabilmek için, kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız. Avucunuza az bir miktar ürün döküp tıraş sonrası iyice kurulanmış yüzünüze uygulayınız.

Ürün Özellikleri:

  • USDA organik sertifikalıdır. USDA sertifikalı ürünlerin en az %95 içeriği sertifikalı organik içerik olmak zorundadır. Geri kalan %5 ise yine USDA tarafından onaylı güvenli içerik listesindeki içeriklerdendir.
  • Hiçbir kimyasal, sentetik, parfüm, paraben, GDO ve vazelin içermemektedir.
  • Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Üretim yeri A.B.D.'dir.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (3)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.