Dovo Astrale Çelik Ustura 5/8", Abanoz Saplı

Dovo
Stok Kodu : 558130
1.050,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Dovo Astrale, Almanya-Solingen'de üretilen dünyada isim yapmış usturalardan biridir. Karbon çeliği malzeme, yarım içbükey (half hollow) yapısı ve 5/8'lik yanak ölçüsüyle, ideal keskinlikte ve boyuttadır. Ustura kullanımına yeni başlayan ve 'karbon çeliği' seçiminde ısrarcı olan kullanıcılar bu modeli tercih edebilir.

Altın kaplamalı ustura yanakları ve abanoz ağacından üretilmiş zarif sapıyla kullanımı son derece dengeli bir usturadır. Elinize aldığınız anda gerçekten özenle üretilmiş, el yapımı bir alete sahip olduğunuzu hissedeceksiniz.
 
Tüm usturalarımız fabrika sertifikalı olarak tıraşa hazır vaziyette mühürlü kutusunda gönderilmektedir; bilemeye ihtiyaç yoktur ve kayışlanarak kullanılabilir.
 
Ustura Bakım Notları:
Usturalar özel ilgi ve bakım isterler. Keskin ağız mutlaka darbelerden veya sürtünmelerden korunmalıdır. Her kullanım sonrası özenle temizleyip kurulayarak saklamanız gerekir. Uzun süre kullanılmayacağında, usturanızı hafifçe yağlayıp çocukların erişemeyeceği, kuru bir yerde muhafaza ediniz.
 
UYARI: Ustura, ıslak tıraşta deneyim sahibi olan, yüzünü, cildini ve sakalını tanıyan tecrübeli kişilerin kullanımına uygun bir alettir. Yeterli deneyimi olmayan kişilerin elinde ciddi kazalara ve yaralanmalara yol açabilir. Islak tıraşı seven ancak yeterince deneyim sahibi olmayan bir kullanıcıysanız jiletli tıraş makinelerimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (2)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.