Dovo Astrale Çelik Ustura 5/8", Abanoz Saplı

Dovo
Ürün Kodu : 558130
Fiyat
:
970,00 TL
HONLAMA
:

HONLAMA YAPILMASIN

HONLAMA YAPILSIN

- Dikkat! Lütfen okuyunuz! Önemlidir! - , Dovo usturalar karbon çeliği olup fabrika çıkışı itibariyle bileyleymiş olarak son kullanıcıya mühürlü kutusu içinde ulaştırılmaktadır. Sakalınız gür ve kalın olsa dahi, minimum 4 yıl sadece kayışlayarak kullanmanız mümkündür. Zaten ustura bileme ile bıçak bileme farklı şeylerdir. Lütfen usturalarınızı aldıktan sonra bileyletmeyiniz. Bunun yetkin ve malzeme olarak donanım sahibi kişilerce yapılması gereklidir. Verdiğim linkten detayları görebilirsiniz. İyi tıraşlar. https://youtu.be/u4tkfN8tAJE
5/ 5
- - - , Bir gün mutlaka.
5/ 5
25 Tavsiye Et Yorum Ekle Fiyat Alarmı Favorilere Ekle
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Tavsiye Et
 • Dovo Astrale, Almanya-Solingen'de üretilen dünyada isim yapmış usturalardan biridir. Karbon çeliği malzeme, yarım içbükey (half hollow) yapısı ve 5/8'lik yanak ölçüsüyle, ideal keskinlikte ve boyuttadır. Ustura kullanımına yeni başlayan ve 'karbon çeliği' seçiminde ısrarcı olan kullanıcılar bu modeli tercih edebilir.

  Altın kaplamalı ustura yanakları ve zeytin ağacından üretilmiş zarif sapıyla kullanımı son derece dengeli bir usturadır. Elinize aldığınız anda gerçekten özenle üretilmiş, el yapımı bir alete sahip olduğunuzu hissedeceksiniz.
   
  Tüm usturalarımız fabrika sertifikalı olarak tıraşa hazır vaziyette mühürlü kutusunda gönderilmektedir; bilemeye ihtiyaç yoktur ve kayışlanarak kullanılabilir.
   
  Ustura Bakım Notları:
  Usturalar özel ilgi ve bakım isterler. Keskin ağız mutlaka darbelerden veya sürtünmelerden korunmalıdır. Her kullanım sonrası özenle temizleyip kurulayarak saklamanız gerekir. Uzun süre kullanılmayacağında, usturanızı hafifçe yağlayıp çocukların erişemeyeceği, kuru bir yerde muhafaza ediniz.
   
  UYARI: Ustura, ıslak tıraşta deneyim sahibi olan, yüzünü, cildini ve sakalını tanıyan tecrübeli kişilerin kullanımına uygun bir alettir. Yeterli deneyimi olmayan kişilerin elinde ciddi kazalara ve yaralanmalara yol açabilir. Islak tıraşı seven ancak yeterince deneyim sahibi olmayan bir kullanıcıysanız jiletli tıraş makinelerimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.