Dovo Black Star Çelik Ustura 5/8'' Pakkawood Saplı

Dovo
Stok Kodu : 141583
1.400,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Dovo 'Black Star' ustura, İsveç karbon çeliğinden tamamen içbükey (full hollow) olarak, yuvarlak uçlu ve 5/8' ölçüyle üretilmiştir; yanak kısmında ise 24 ayar altın gravürler bulunmaktadır.
 
Bu usturanın sap kısmı genellikle kesici aletlerin sap kısmında kullanılan suya, rüzgara ve hatta ısıya dayanıklı ahşap ve reçine karışımı olan ve tüm dünyada 'pakka wood' diye bilinen kompozit bir malzemeden  imal edilmiştir. Sapın doğal koyu kırmızımsı-kahve rengi 'Black Star'a oldukça elegant bir hava katmaktadır.
 
Dovo'nun özel mavi metal kutusu içerisinde fabrika sertifikalı ve mühürlü olarak size ulaştırılmaktadır.
 
Tüm tıraş bıçakları tıraşa hazır vaziyette gönderilmektedir ve bilemeye ihtiyaç yoktur. Kayışlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
Ustura Bakım Notları:
Usturalar özel ilgi ve bakım ister. Keskin ağız mutlaka darbelerden veya sürtünmelerden korunmalıdır. Her kullanım sonrası özenle temizleyip kurulayarak saklamanız gerekir. Uzun süre kullanılmayacağında, usturanızı hafifçe yağlayıp çocukların erişemeyeceği, kuru bir yerde muhafaza ediniz.
 
UYARI: Ustura, ıslak tıraşta deneyim sahibi olan, yüzünü, cildini ve sakalını tanıyan tecrübeli kişilerin kullanımına uygun bir alettir. Yeterli deneyimi olmayan kişilerin elinde ustura ciddi kazalara ve yaralanmalara yol açabilir. Islak tıraşı seven ancak yeterince deneyim sahibi olmayan bir kullanıcıysanız jiletli tıraş makinelerimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (2)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.