Dovo Inox Çelik Ustura 5/8'', Abanoz Saplı

Dovo
Stok Kodu : 415835
1.320,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Dovo Solingen, usturalarında sertlik ve elastikiyet seviyesini en yüksek dereceye getirebilmek için özel bir ısıl işlem tekniği kullanmaktadır. Bu sebepledir ki, 1906 yılında kurulan Dovo firmasının ürettiği tıraş bıçakları tüm dünya kullanıcıları tarafından büyük bir güvenle kullanılmaktadır.
 
Dovo Inox 415835 ustura, karbon çeliği yerine paslanmaz çelikten üretilmiş olduğundan çok dayanıklı bir tıraş malzemesidir. 5/8' lik ölçüsüyle ve tam içbükey (full hollow) yapısıyla yüzün kontürlerine göre esneyebilen, ideal bir keskinliğe sahiptir. Siyah ahşap sapıyla uyum içinde olan 24 karatlık altın işlemeler tam bir zerafet örneğidir.
 
Gelecek günlerde olacağınız tıraşların hayalini gerçekleştirmek için harika bir yatırım olacaktır.
 
Tüm usturalarımız fabrika sertifikalı olarak tıraşa hazır vaziyette gönderilmektedir ve bilemeye ihtiyaç yoktur. Kayışlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
Ustura Bakım Notları:
 
Usturalar özel ilgi ve bakım ister. Keskin ağız mutlaka darbelerden veya sürtünmelerden korunmalıdır. Her kullanım sonrası özenle temizleyip kurulayarak saklamanız gerekir. Uzun süre kullanılmayacağında, usturanızı hafifçe yağlayıp çocukların erişemeyeceği, kuru bir yerde muhafaza ediniz.
 
UYARI: Ustura, ıslak tıraşta deneyim sahibi olan, yüzünü, cildini ve sakalını tanıyan tecrübeli kişilerin kullanımına uygun bir alettir. Yeterli deneyimi olmayan kişilerin elinde ustura ciddi kazalara ve yaralanmalara yol açabilir. Islak tıraşı seven ancak yeterince deneyim sahibi olmayan bir kullanıcıysanız jiletli tıraş makinelerimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (3)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.