Dovo Inox Çelik Ustura 5/8'', Zeytin Ağacı Saplı

Dovo
Stok Kodu : 415875
1.150,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Dovo Inox ustura, karbon çeliği yerine paslanmaz çelikten üretilmiş olduğundan nispeten daha dayanıklı ve usturaya yeni başlayan kullanıcılara daha uygun olan bir ürünümüzdür. 5/8' lik ölçüsüyle ve tam içbükey (full hollow) yapısıyla ideal keskinliğe sahiptir. Altın kaplamalı yanakları orijinal zeytin ağacından sapıyla mükemmel bir uyum ve zerafet sergilemektedir.
 
Tüm tıraş bıçaklarımız fabrika sertifikalı olarak tıraşa hazır vaziyette gönderilmektedir ve bilemeye ihtiyaç yoktur. Kayışlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
Not: Gerçek zeytin ağacı saplı olduğundan size gönderilen ustura ile ürün görseli arasında farklılıklar bulunabilir.
 
Ustura Bakım Notları:
Usturalar özel ilgi ve bakım ister. Keskin ağız mutlaka darbelerden veya sürtünmelerden korunmalıdır. Her kullanım sonrası özenle temizleyip kurulayarak saklamanız gerekir. Uzun süre kullanılmayacağında, usturanızı hafifçe yağlayıp çocukların erişemeyeceği, kuru bir yerde muhafaza ediniz.
 
UYARI: Ustura, ıslak tıraşta deneyim sahibi olan, yüzünü, cildini ve sakalını tanıyan tecrübeli kişilerin kullanımına uygun bir alettir. Yeterli deneyimi olmayan kişilerin elinde ustura ciddi kazalara ve yaralanmalara yol açabilir. Islak tıraşı seven ancak yeterince deneyim sahibi olmayan bir kullanıcıysanız jiletli tıraş makinelerimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (4)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.