Dovo Jiletli Ustura, Siyah saplı, Mavi

Dovo
Stok Kodu : 2010140
230,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Jiletli usturaları hepimiz berber salonlarından biliriz, fakat kendi yüzümüzü tıraş edebileceğimiz harika bir alet olduğuna ihtimal vermez, hatta çekiniriz.
 
Konusunda dünya liderlerinden olan Dovo firmasının siyah saplı 2010140 model jiletli usturası ile tıraş olurken, usturanın tüm kontrol ve konfor duygularını yakından hissedeceksiniz . Kullan-at jiletler kullanıldığından ve kayışlama, bileme ya da yağlama gibi herhangi bir bakım gerektirmediğinden, sadece uygun jileti takarak, ustura dünyasına hızlı bir giriş yapabilirsiniz.
 
Dovo jiletli usturalar, 2 adet şeffaf jilet tutucu ile birlikte gönderilmektedir. Ayrıca hemen kullanmaya başlayabilmeniz için saklama ambalajının içerisinde 1 adet standart jilet de bulunmaktadır.
 
  • Şeffaf jilet tutucu (Dovo 201003) piyasadaki tüm standart jiletlerle kullanılmaktadır. Kendiniz jileti yarıya bölerek kullanabileceğiniz gibi, hazır bölünmüş olarak satılan yarım jiletlerle de kullanabilirsiniz. Burun hizası, sakal ve bıyık kenarlarını tıraş etmek için iyi bir seçimdir. 
 
Ölçüleri:
Kapalı iken uzunluğu : 130 mm
Jiletsiz ağırlığı          :   14 gr
 
Üretim yeri Solingen, Almanya'dır.
 
Keyifle kullanınız...
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (0)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.