Dovo Special Çelik Ustura 5/8''

Dovo
Stok Kodu : 1516580
1.170,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Dovo Special , Almanya-Solingen'de üretilen en kaliteli usturalardan biridir. Karbon çeliğinden tamamen içbükey (full hollow) olarak üretildiği için çok yüksek keskinliğe sahip olup, 5/8'lik ölçüsüyle ideal kullanıma imkan vermektedir.

Altın detaylı ustura yanakları, gümüş 'Dovo' yazılı kaplumbağa kabuğu desenli sapıyla mükemmel bir uyumla birleştirilmiştir. Elinize aldığınız anda el yapımı elegant bir usturaya sahip olduğunuzu hissedeceksiniz.
 
Tüm çelik usturalarımız fabrika sertifikalı olarak tıraşa hazır vaziyette mühürlü kutusunda gönderilmektedir; bilemeye ihtiyaç yoktur ve sadece kayışlanarak kullanılabilir.

Ustura Bakım Notları:
Usturalar özel ilgi ve bakım isterler. Keskin ağız mutlaka darbelerden veya sürtünmelerden korunmalıdır. Her kullanım sonrası özenle temizleyip kurulayarak saklamanız gerekir. Uzun süre kullanılmayacağında, usturanızı hafifçe yağlayıp çocukların erişemeyeceği kuru bir yerde muhafaza ediniz.

UYARI: Ustura, ıslak tıraşta deneyim sahibi olan, yüzünü, cildini ve sakalını tanıyan tecrübeli kişilerin kullanımına uygun bir alettir. Yeterli deneyimi olmayan kişilerin elinde ciddi kazalara ve yaralanmalara yol açabilir. Islak tıraşı seven ancak yeterince deneyim sahibi olmayan bir kullanıcıysanız jiletli tıraş makinelerimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (1)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.