sadsad x
asdasd

Edwin Jagger Sekizgen Saplı Jiletli Tıraş Makinesi

Edwin Jagger
Stok Kodu : DE89811BL
620,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri

Edwin Jagger DE89811BL tıraş makinesinin tutuşu oldukça dengeli bir sapı vardır. Pirinç üzerine krom kaplama malzemeden üretilmiştir. 1 adet Feather yaprak jilet ile birlikte gönderilmektedir.

İngiltere - Sheffield markası olan Edwin Jagger jiletli tıraş makinelerinin 'DE8' serisinin tamamı, tıraş keyfi dediğimiz fenomeni adeta yeniden tanımlıyor. Orta agresiflik derecesi, mükemmel krom kaplama kalitesi, ideal boyutları ve ekonomik fiyatlarıyla bu makineleri her erkeğe rahatlıkla tavsiye ediyoruz.

İster ıslak tıraşa yeni başlıyor olun, ister 40 yıllık tecrübeniz olsun; bu ürünün size son derece keyifli, konforlu ve yakın tıraş sunacağından eminiz. Şunu da ekleyelim: Edwin Jagger jiletli tıraş makinenize özen gösterip, arada bir temizliğini yaptığınız müddetçe sadece siz değil; oğlunuz ve hatta torununuz bile bu aleti yıllar boyunca keyifle kullanacaktır.

Sheffield Çelik endüstrisi sayesinde nesiller boyu geliştirilmiş becerilerin getirdiği avantajlar kullanılarak Edwin Jagger, İngiltere'de el işçiliği ile üretilmiştir.

Ölçüleri:

  • Toplam uzunluğu : 95 mm
  • Sap uzunluğu       : 85 mm
  • Ağırlığı                : 67 gr
Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Üç Parçalı
Koruma Barı
:
Taraksız
Agresiflik Düzeyi
:
Orta Agresif
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (1)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.