sadsad x
asdasd

Fatip Grande Nikel Jiletli Tıraş Makinesi

Fatip
Stok Kodu : 42105
610,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
İtalyan Fatip firması, 1950 yılından beri benzersiz tasarımlara sahip jiletli tıraş makineleri üretmektedir. Konusunda uzman İtalyan ustalarca, taraklı-taraksız başlıklar, iyi dengelenmiş saplar ve çeşitli renk tonlarında kaplanmış pirinç döküm malzemeden el işçiliği ile üretilen Fatip tıraş aletlerini diğer jiletli tıraş makinelerinden ayıran en önemli özelliği, efsanevi Fatip başlıklarının da döküm pirinç malzemeden üretilmiş olmasıdır. Tüm dünyada efsane olmuş klasik tarzı ve yüksek performanslı tasarımları ile Fatip tıraş makineleri, kullanıcılarına zarif ve konforlu tıraş deneyimleri sunmaktadır. 

Fatip Grande Nikel Jiletli Tıraş Makinesi
, Yunan mimarisindeki kolonlardan esinlenerek tasarlanan tırtıklı sapı ve dengeli, 3 parçalı taraklı tasarımı ile dünyanın en çok bilinen tıraş makinelerinden biridir. 
 
Taraklı modeller, taraklar sakalın arasına rahatça girebildiği için genellikle uzun (3-4 günlük veya daha uzun) sakallarda tercih edilmektedir. Böylelikle jilet cilde rahatça yaklaşabilmektedir. Ayrıca günlük tıraşta da taraklı aletler, taraksızlar gibi köpüğü önden süpürmediği ve tam jiletin sakalı kestiği noktada köpük kalmasına izin verdiği için, birçok üyemiz tarafından tercih edilmektedir.
 
Gerçek bir klasiğe dönüşen Fatip Grande Jiletli Tıraş Makinesi tıraş aletinin tamamı yüksek kaliteli pirinç döküm malzemeden, nikel kaplama olarak üretilmiştir. 

Ölçüleri :

  • -Toplam uzunluğu : 87 mm
  • -Sap uzunluğu      : 78 mm
  • -Baş genişliği        : 42 mm
  • -Ağırlığı                : 66 gr 
Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Üç Parçalı
Koruma Barı
:
Taraklı
Agresiflik Düzeyi
:
Agresif
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (6)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.