sadsad x
asdasd

Fatip Nobile Gentile Jiletli Tıraş Makinesi, Boynuz Renkli

Fatip
Stok Kodu : 42143
740,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
İtalyan Fatip firması, 1950 yılından beri benzersiz tasarımlara sahip jiletli tıraş makineleri üretmektedir. Konusunda uzman İtalyan ustalarca, taraklı-taraksız başlıklar, iyi dengelenmiş saplar ve çeşitli renk tonlarında kaplanmış pirinç döküm malzemeden el işçiliği ile üretilen Fatip tıraş aletlerini diğer jiletli tıraş makinelerinden ayıran en önemli özelliği, efsanevi Fatip başlıklarının da döküm pirinç malzemeden üretilmiş olmasıdır. Tüm dünyada efsane olmuş klasik tarzı ve yüksek performanslı tasarımları ile Fatip tıraş makineleri, kullanıcılarına zarif ve konforlu tıraş deneyimleri sunmaktadır. 
 
Fatip firması, 2016 yılına kadar tüm tıraş bıçaklarını taraklı ve son derece agresif olan tek bir başlık ile üretmekteydi. Ancak bu başlık bir çok kullanıcı için aşırı agresif bulunduğundan, 2016 senesinde bir revizyona gidilerek agresifliği bir miktar düşürülmüştür. Ayrıca 2017 yılında daha geniş kitlelere hitap edebilecek olan kapalı taraklı 'Gentile' başlığı ürün gamına eklenmiştir. 

Fatip Nobile Gentile Jiletli Tıraş Makinesi günlük tıraşta cildi hiç yormayan, yumuşak kesimli, yeni başlayanlara da rahatlıkla önerebileceğimiz bir tıraş bıçağıdır. Tamamı yüksek kaliteli pirinç döküm malzemeden boynuz renkli reçine saplı olarak İtalya'da üretilmiş 3 parçalı bir tıraş aletidir. 
 
Ölçüleri :
  • -Toplam uzunluğu : 110 mm
  • -Sap uzunluğu       :  90 mm
  • -Baş genişliği        :   42 mm
  • -Ağırlığı                :   60 gr 
Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Üç Parçalı
Koruma Barı
:
Taraksız
Agresiflik Düzeyi
:
Korunaklı
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (0)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.