sadsad x
asdasd

Fatip Piccolo Slant Jiletli Tıraş Makinesi, Dorato

Fatip
Stok Kodu : 42153
620,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Geleneksel tıraş dünyasında tecrübeli dostlarımız 'Slant' teriminin ne demek olduğunu iyi bilirler. Bilmeyenler için özetleyelim: "Slant" demek eğimli demektir. Jiletli tıraş makinelerindeki eğik başlık, giyotin mantığıyla daha az eforla, akıcı kesim yapmaya imkan sağlar. Jileti açılı tuttukları için, düz başlıklı modellere göre sert, kalın ve yoğun sakalları daha kolay keserler. Bu nedenle eğik başlıklı jiletli tıraş makineleri sert ve yoğun sakallı kişiler arasında çok popülerdir.
 
Taraklı modeller, taraklar sakalın arasına rahatça girebildiği için genellikle uzun (3-4 günlük veya daha uzun) sakallarda tercih edilmektedir. Böylelikle jilet cilde rahatça yaklaşabilmektedir. Ayrıca günlük tıraşta da taraklı aletler, taraksızlar gibi köpüğü önden süpürmediği ve tam jiletin sakalı kestiği noktada köpük kalmasına izin verdiği için, birçok üyemiz tarafından tercih edilmektedir. 

Fatip Piccolo Slant Jiletli Tıraş Makinesi orta agresiflikte tıraş karakterine sahip bir tıraş bıçağıdır. Fatip Piccolo Slant tıraş makinesi, Yunan mimarisinden esinlenmiş kıvrımlı döner formda dengeli bir sapa ve konforlu bir dizayna sahiptir.
 
Tamamı yüksek kaliteli pirinç döküm malzemeden üretilmiş, altın kaplama 3 parçalı bir tıraş aletidir.
 
Ölçüleri: 

 • -Toplam uzunluğu : 80 mm
 • -Sap uzunluğu      : 71 mm
 • -Kafa genişliği      : 42 mm
 • -Ağırlığı               :  70 gr
  Ürün Özellikleri
  Başlık Türü
  :
  Üç Parçalı
  Koruma Barı
  :
  Taraklı
  Agresiflik Düzeyi
  :
  Agresif
  Ödeme Seçenekleri
  Yorumlar (0)
  Tavsiye Et
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.