sadsad x
asdasd

Fatip Piccolo Special Edition Jiletli Tıraş Makinesi

Fatip
Stok Kodu : 42121
550,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
İtalyan Fatip firması, 1950 yılından beri benzersiz tasarımlara sahip jiletli tıraş makineleri üretmektedir. Konusunda uzman İtalyan ustalarca, taraklı-taraksız başlıklar, iyi dengelenmiş saplar ve çeşitli renk tonlarında kaplanmış pirinç döküm malzemeden el işçiliği ile üretilen Fatip tıraş aletlerini diğer jiletli tıraş makinelerinden ayıran en önemli özelliği, efsanevi Fatip başlıklarının da döküm pirinç malzemeden üretilmiş olmasıdır. Tüm dünyada efsane olmuş klasik tarzı ve yüksek performanslı tasarımları ile Fatip tıraş makineleri, kullanıcılarına zarif ve konforlu tıraş deneyimleri sunmaktadır. 
 
Taraklı modeller, taraklar sakalın arasına rahatça girebildiği için genellikle uzun (3-4 günlük veya daha uzun) sakallarda tercih edilmektedir. Böylelikle jilet cilde rahatça yaklaşabilmektedir. Ayrıca günlük tıraşta da taraklı aletler, taraksızlar gibi köpüğü önden süpürmediği ve tam jiletin sakalı kestiği noktada köpük kalmasına izin verdiği için, birçok üyemiz tarafından tercih edilmektedir.
 
Fatip Piccolo Special Edition Jiletli Tıraş makinesinin özelliği düz barlı ve taraklı olmak üzere 2 jilet tablası ile birlikte gelmesidir. Bu sayede hem günlük düzenli tıraş olanlar için, hem de seyrek tıraş olanlar için versatil bir üründür.
 
Altın ve siyah kaplamanın kombinasyonuyla son derece elegant bir tasarıma sahip, tamamı yüksek kaliteli pirinç döküm malzemeden İtalya'da üretilmiş 3 parçalı  oldukça bir tıraş aletidir. Yunan mimarisinden esinlenerek tasarlanan kısa, tırtıklı, dengeli bir sapa ve konforlu kullanımı olan bir dizayna sahiptir.
 
Ölçüleri: 
 
  • -Toplam uzunluğu : 80 mm
  • -Sap uzunluğu      : 71 mm
  • -Baş genişliği       :  42 mm
  • -Ağırlığı               :  70 gr
Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Üç Parçalı
Koruma Barı
:
Taraksız,Taraklı
Agresiflik Düzeyi
:
Korunaklı,Agresif
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (1)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.