Feather DER-A Ayarlanabilir Jiletli Tıraş Makinesi

Feather
Stok Kodu : DER-A
340,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Feather DER-A Ayarlanabilir Jiletli Tıraş Makinesi Japon Jatai Feather firmasının ürettiği ayarlanabilir tıraş bıçağıdır. Bu tıraş aleti Feather Popular Jiletli tıraş makinesine çok benzemektedir. Aralarındaki fark DER-A'nın 2 kademeli ayarlanabilir bir başlığa sahip olmasıdır. Ayarlanabilir tıraş makineleri "kişiselleştirilmiş tıraş" (yani kendi cilt, sakal tipinize ve sakallarınızın çıkış yönüne göre jiletin cildinize dokunabildiği miktarı ayarlama) imkanı sağlamaktadır. 

Feather DER-A'da 2 ayar seviyesi bulunmaktadır:
1. ayar jileti daha az göstererek geleneksel tıraş dünyasında "mild" diye tabir ettiğimiz yumuşak tıraşlar olmanıza olanak sağlar.
2. ayar jileti daha fazla göstererek orta agresiflik seviyesinde yakın tıraşlar verir. 
 
TTO dediğimiz kelebek kapak sistemi sayesinde, başlığın altındaki vidayı çevirip açarak jileti kolaylıkla takıp, değiştirebilirsiniz. Feather DER-A, 2 adet Feather yaprak jiletle birlikte gönderilmekte olup piyasadaki tüm yaprak jiletlerle kullanabilmektedir.
 
Feather DER-A tıraş bıçağının 104 mm'lik sapı ABS reçine malzemeden üretilmiştir. Geri kalan parçalarında ise paslanmaz çelik ve pirinç malzeme kullanılmıştır.
 
Üretim yeri Japonya'dır.

Ölçüleri:

  • Sap uzunluğu : 104 mm
  • Ağırlığı          :   40 gr
Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Ayarlanabilir
Koruma Barı
:
Taraksız
Agresiflik Düzeyi
:
Korunaklı,Orta Agresif
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (4)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.