sadsad x
asdasd

Islak Tıraş Kiti

RAZORUS.com
Stok Kodu : RZR-IT
299,00 TL
339,00 TL
%12
indirimli
Kampanya
Ürün Özellikleri
Geleneksel tıraşla yeni tanışmış olan bazı üyelerimiz, hemen pat diye jiletli tıraş makinesine geçmeyi göze almak istemiyorlar. Sonuçta yılların alışkanlığını öyle bir hamlede değiştirmek kolay değil.

İşte bu dostlarımız için bu "Islak Tıraş Kiti"ni hazırladık. İstedik ki bu dostlarımız, daha tıraş bıçaklarını değiştirmeden bile, bir Arko kase sabun ve güzel bir de Yaqi tıraş fırçasıyla, tıraşın ne kadar keyifli, temiz ve sağlıklı bir sürece dönüştüğünü görsünler. O muhteşem kokusuyla, Arko kase sabunun insanı nasıl da bir anda çocukluk anılarına götürdüğünü bizzat kendileri deneyimlesinler. Tıraş saatini içten içe beklemenin keyfini yaşasınlar.
 
Beyler, bu tıraş kitini alıp; fırçayı sıcak suda güzelce yumuşatıp, Arko sabunun üzerinde dolaştırmaya başladığınız andan itibaren artık geri dönüş yoktur. Unuttuklarınızı hatırlayacak ve tıraşın nasıl da erkeğe mahsus bir keyif, bir ayrıcalık olduğunu idrak edeceksiniz. Birkaç tıraş sonra, sitemizi bulduğunuz ve bu kiti sipariş ettiğiniz günü mutlulukla anmaya, sevdiğiniz dostlarınıza anlatmaya başlayacaksınız. Bundan sonrası ise size kalmış. İster yolculuğunuza "geleneksel" dediğimiz jiletli tıraş makineleriyle devam edersiniz; isterseniz de alıştığınız tıraş bıçağınızla ömrünüzün sonuna kadar keyif ve mutlulukla tıraş olursunuz. Ama şu kesindir ki; bir daha basınçlı tüplerde satılan köpüklere ve jellere geri dönmeyi istemeyeceksiniz.
 
Islak Tıraş Kiti içerisinde bulunan ürünler:

 • *Arko Kase Tıraş Sabunu, 90 gr
 • *Yaqi Ferrari Kaşmir Sentetik Tıraş Fırçası
      
Tıraş fırçasının özellikleri: 

 • -Kıl uzunluğu       : 55 mm
 • -Sap uzunluğu     : 66 mm
 • -Sapın taban çapı : 39 mm
  Ürün Özellikleri
  Kıl Türü
  :
  Sentetik Kıl
  Düğüm Kalınlığı
  :
  24
  Ödeme Seçenekleri
  Yorumlar (6)
  Tavsiye Et
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.