Jet Kes Berber Usturası, Ahşap Saplı

Jet Kes
Stok Kodu : JK100
80,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Sizi jilet takma - çıkarma zahmetinden kurtaracak bir berber usturası arıyorsanız doğru adrestesiniz.
 
Jet-Kes'in yeni bir ustura üretirken temel amacı kolayca jilet takılıp çıkarılabilen bir ustura geliştirerek berberleri bu eziyetten kurtarmaktı. Yaptığı ürün ve felsefesi o kadar yerindeydi ki sadece kuaförlere değil, bireysel kullanıcılara da hitap edebilen bu modeli biz de çok sevdik.
 
Bilen bilir, erkek berberleri usturaya jilet takarken jileti hem ortadan kırarlar, hem de jiletin kenarındaki kulakları kırarak alırlar. Böylelikle jiletin keskin köşesi usturanın ucuna daha yakın pozisyonda yerleştirilebilir ve özellikle profesyoneller için detaylı çalışma imkanı sunar.
 
İşte Jet Kes Ustura da aynı şekilde dizayn edilmiştir. Jileti ortadan kırıp, kulaklarını da aldıktan sonra sürgüye oturtarak usturanın içerisine çekmeniz yeterli olacaktır. Jileti çıkarmak istediğinizde ise sürgüyü dışarı iterek jileti kolayca çıkarabilirsiniz.
 
Test ettirdiğimiz profesyonellerin hepsinden tam not alan bu usturayı, zeytin ağacından üretilen sapının doğal dokusu ve estetiğiyle, bireysel kullanıcıların da çok beğeneceğini düşünüyoruz.
 
Ölçüleri:

  • Toplam uzunluğu  : 50 mm
  • Sap uzunluğu       : 125 mm
  • Ağırlığı                 : 29 gr
 
Üretim yeri Türkiye'dir.

Not: Usturanın sapı doğal ahşaptan üretildiğinden, ürün görsellerine göre ton farklılıkları gösterebilir.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (4)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.