Merkur 39C Slant Jiletli Tıraş Makinesi, Krom

Merkur
Stok Kodu : 90 39 001
390,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Tanıştıralım : Merkur 39C Slant! Merkur 37C'nin abisi...

Pek çok dostumuz Merkur 37C'yi tanır. Tecrübe etmemiş olanlar bile 37C'nin 'slant' özellikli yani eğimli bir makine olduğunu okumuştur. Bu eğimin verilmesinin sebebi hiçbir baskıya gerek kalmadan sakalın rahatça kesilmesini sağlamaktır. Giyotin gibi çalıştığını düşünebilirsiniz. İşte bu sebeple Solingen Almanya'da üretilen Merkur 37C Slant, piyasada bulunan en agresif birkaç tıraş makinesinden biri olarak tanınırken Merkur 39C Slant ondan daha ağır ve daha uzun saplı olduğundan bir tık daha agresif kabul edilmektedir. Dolayısıyla Merkur 39C'yi kullanan kişilerin bastırmadan ve kaydırmadan tıraş olmaya alışmış, tecrübeli kişiler olması gerekir.
 
Bir başka deyişle; eğer ilk jiletli tıraş makinenizi almak üzere buradaysanız bu ürün sizin için doğru ürün olmayacaktır. 'Yeni başlayanlar' bölümüne bakmanızı öneririz.
 
Elleri büyük olan ve tecrübeli ziyaretçilerimiz içinse şunu söyleyebiliriz: Eğer sakalınız sert ve cildiniz de hassas ise, hiçbir baskıya gerek kalmadan en sert sakalları bile rahatça kesebilen 2 parçalı Merkur 39c tıraş aletini deneyiniz.
 
Solingen, Almanya'da üretilmiştir.
 
Ölçüleri:

  • Toplam uzunluğu : 100mm
  • Sap uzunluğu      :  95 mm
  • Ağırlık                : 111 gr
Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
İki Parçalı
Koruma Barı
:
Taraksız
Agresiflik Düzeyi
:
Agresif
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (3)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.