Merkur 985 Seyahat Tıraş Makinesi

Merkur
Ürün Kodu : 90 985 000
Fiyat
:
320,00 TL
- Gezgin Beyaz Yakalı Makinesi - , Benim tabirimle Beyaz Yakalı Gezgin makinesidir. Toplam 4 parça ve ufacık tefeciktir. Gömlek cebinize bile girecek kadar ufak bir çantada jiletlerle güvenle taşınır. Yakın ve pratik tıraş imkanı sunar. İyi bir jiletle, dandik bir otelin markasını bilmediğim sıvı sabununu elimle kullanarak tıraş olduğum makinedir. Sırf bu sebeple kendisine hayranımdır. Kartuşlu makine sorunlara bunu al kâra geç diye çok söyledim. Aklı olan aldı,almayan kartuşa 10 katı para yatırdı. Tamam para benim değil ama böyle zarif bir alet varken ne gerek var kartuşlu makineye. Fikrim bu yönde. Çünkü ekonomik. Kartuş biter,sakal bitmez :)
5/ 5
- Mini mini bir kuş - , Seyahat, tatil vs. gidince sakal bırakmak yerine tıraş olmayı tercih ediyorsanız biçilmiş kaftan. Parçalayıp kılıfına koyunca minicik oluyor. Ayrıca tıraş çantası hazırlamaya gerek kalmıyor. Marka zaten ortada.
5/ 5
- Daha ne olsun.......! - , Ürün çok küçük ama beğenerek kullanıyorum ve oldukça iyi işler çıkarıyor piyasadaki en adi yaprak jiletle bile 3- 4 hatta 5 bıçaklı kartuşlu sistemlere nal toplatır o derece........! yanlız alacak arladaşların bilmesi gerekir ürünün altı açık orası kapalı olsaymış yada bir kapak tadından yenmezmiş bide ürünle birlikte gelen deri kılıfa sadece 1 adet yapak jilet sığıyor haberiniz olsun........!
4/ 5
34.6666666666667 Tavsiye Et Yorum Ekle Fiyat Alarmı Favorilere Ekle
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • Tavsiye Et
 • Merkur 985 Seyahat Çantalı jiletli tıraş makinesi, seyahati boyunca yakın tıraş deneyimlerinden uzak kalmak istemeyenler için üretilmiştir ve Merkur 933'ün taraklı versiyonudur.
   
  4 parçaya ayrılabilen tıraş makinesi 60 x 60 mm ölçülerindeki çantasının içine rahatça yerleşebilmektedir. Deri seyahat kabının içinde ayrıca birkaç yaprak jilet taşıyabileceğiniz alan da bulunmaktadır.
   
  Seyahatlerinize götürmek ya da spor çantanızda taşımak için idealdir.
   
  Parlak krom kaplama paslanmaz metal malzemeden Almanya'da üretilmiştir.
   
  Ölçüleri:

  • Seyahat çantasının ölçüleri : 60 x 60 mm
  • Tıraş makinesinin uzunluğu : 73 mm
  • Ağırlık         : 48 gr
  Ürün Özellikleri
  Başlık Türü
  :
  Üç Parçalı
  Koruma Barı
  :
  Taraklı
  Agresiflik Düzeyi
  :
  Orta Agresif
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.