Parker 11R Jiletli Tıraş Makinesi

Parker
Stok Kodu : 11R
330,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Üç parçalı tıraş makineleri geleneksel tıraş dünyasında ciddi hayran kitlesine sahip olan ve günden güne popülaritesi artan makinelerdir. Bu kadar tercih edilmesinin en önemli sebebi temizlemek için sap, başlık ve jilet yatağı olarak 3 parçaya ayrılmasının çok kolay olmasıdır. Birbirine bağlı hareketli parçaları olmadığından düzenli bakımı yapıldığında onlarca sene keyifle kullanabileceğiniz klasik tipte tıraş aletleridir. Parker Shaving üç parçalı tıraş aletlerini tanımlarken, bu aletlerin orta-çok arası bir agresiflik seviyesinde ama tam bir çizgi belirtmek gerekirse agresif derecesine bir tık daha yakın olduğunu belirtmektedir. İşte bu yüzden Parker Shaving 3 parçalı jiletli tıraş makineleri özellikle agresif karakterli tıraş aletlerini seven kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
 
Parker 11R tıraş aleti, Parker'ın namı dünyaya yayılmış makine başlığı ile etkileyici sapı birleşince ortaya çıkan 3 parçalı harikulade bir tıraş makinesidir. Sapın bu kadar şık, dayanıklı ve dengeli olmasının sebebi gerçek boynuzdan el işçiliği ile tasarlanmış olmasıdır. Bu yüzdendir ki, Parker 11R tıraş aletlerinin her biri benzersizdir. Tecrübe kazanmış tıraş tutkunları için özel olarak dizayn edilmiştir desek sanırız anlatabilmiş oluruz...
 
Parker tıraş ürünleri çok kapsamlı mühendislik ve tasarım testlerine tabi tutularak el işçiliği ile Hindistan'da üretilmektedir.

Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için kusursuz bir hediye alternatifi olan bu değerli tıraş makinesi şık hediye kutusu içerisinde gönderilmektedir.

Ölçüleri:

Toplam Uzunluğu : 111 mm
Ağırlığı                :  88 gr


Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Üç Parçalı
Koruma Barı
:
Taraksız
Agresiflik Düzeyi
:
Agresif
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (2)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.