Parker 22R Jiletli Tıraş Makinesi

Parker
Ürün Kodu : 22R
Fiyat
:
165,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Kelebek kapak mekanizmalı başlıklar geleneksel tıraş literatüründe TTO (twist to open) başlık olarak da bilinmektedir. Parker firması, bu başlıkları Gillette markasının eski günlerindeki kelebek kapaklı modellerinden ilhamla tasarlayıp, üretmiştir. Çıkarılabilir parçaları olmayan tek parçalı modellerdir. Tıraş makinesinin kapağı, sapın altındaki vida çevrilerek açılır ve siz de jiletinizi rahatlıkla takıp tıraşınızı olabilirsiniz. Parker Shaving, kelebek kapaklı tıraş aletlerinin agresiflik derecesini tanımlarken bu aletlerin ortanın altı bir agresiflik seviyesinde olduğunu belirtmektedir.
   
  Parker 22R, kelebek kapak mekanizmalı bir tıraş aletidir. Parker firmasının kurulduğu yıllarda ilk ürettiği modellerden biridir. Tasarlandığı yıllarda bile benzersiz bir ürün iken, geçen onca zamanda gelişen teknoloji ve zamansız tasarımıyla bugün için tam bir fiyat performans ürünüdür. Parker Shaving'in diğer kelebek mekanizmalı modellerinde olduğu gibi 22R modelinde de jilet değiştirme oldukça basit ve zahmetsizdir. Sapı çevirin ve jiletinizi takın... Söylemeden geçmemek lazım ; tunç renkli (gunmetal) uzun sapı tüm dünya kullanıcılarının hayli ilgisini çekmiştir.
   
  Parker Shaving tıraş ürünleri çok kapsamlı mühendislik ve tasarım testlerine tabi tutularak el işçiliği ile Hindistan'da üretilmektedir. 
   
  Ölçüleri:
   
  Toplam Uzunluğu : 108 mm
  Ağırlığı                :   92 gr


  Ürün Özellikleri
  Başlık Türü
  :
  Kelebek Kapaklı
  Koruma Barı
  :
  Taraksız
  Agresiflik Düzeyi
  :
  Korunaklı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.