sadsad x
asdasd

Parker 24C Jiletli Tıraş Makinesi, Taraklı

Parker
Stok Kodu : 24C
470,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Parker Shaving 3 parçalı tıraş makineleri geleneksel tıraş dünyasında ciddi hayran kitlesine sahip olan ve günden güne popülaritesi artan makinelerdir. Parker Firması, bu aletleri 'ortanın üzeri bir agresiflik seviyesinde, agresif tarafa bir tık daha yakın” olarak tanımlamaktadır. İşte bu yüzden Parker Shaving 3 parçalı jiletli tıraş makineleri özellikle yakın tıraş seven kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
 
Parker 24C, üç parçalı geleneksel tıraş makinesidir. Parker 24C standart tıraş makinelerine göre daha uzun saplı ve ağır olmasına rağmen ciltte mükemmel bir dengeye sahiptir. Üstelik Parker Shaving firmasının ürettiği ilk taraklı (open comb) tıraş makinesi olma ayrıcalığını da taşımaktadır. Taraklı derken yeni başlayacak olanların gözünü korkutmak istemeyiz: orta üstü agresiflik seviyesinde bir tıraş aleti olduğunu söyleyebiliriz. Tecrübeli ıslak tıraş severlerin birkaç günlük sakalda Parker 24C ile harikalar yaratacaklarına hiç şüphe yok...
 
Parker 24C, 26C modelinin krom kaplama saplı versiyonudur. Avucunuza aldığınızda ne kadar oturaklı ve güven veren bir tıraş aleti olduğuna inanamayacaksınız.
 
Parker Shaving tıraş ürünleri çok kapsamlı mühendislik ve tasarım testlerine tabi tutularak el işçiliği ile Hindistan'da üretilmektedir. 
 
Ölçüleri:

  • -Toplam Uzunluğu : 101 mm
    -Ağırlığı              :  93 gr
Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Üç Parçalı
Koruma Barı
:
Taraklı
Agresiflik Düzeyi
:
Çok Agresif
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (1)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.