sadsad x
asdasd

Parker 26C Jiletli Tıraş Makinesi, Taraklı

Parker
Stok Kodu : 26C
235,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Parker 3 parçalı tıraş makineleri geleneksel tıraş dünyasında ciddi hayran kitlesine sahip olan ve günden güne popülaritesi artan makinelerdir. Parker Firması, bu aletleri 'ortanın üzeri bir agresiflik seviyesinde, agresif tarafa bir tık daha yakın” olarak tanımlamaktadır. İşte bu yüzden Parker Shaving 3 parçalı jiletli tıraş makineleri özellikle yakın tıraş seven kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
 
Parker 26C, firmanın 2013 yılında piyasaya sürdüğü üç parçalı geleneksel tıraş makinesidir. Parker 26C standart tıraş makinelerine göre daha uzun saplı ve oldukça ağır olmasına rağmen ciltte mükemmel bir dengeye sahiptir. Üstelik Parker Shaving firmasının ürettiği ilk taraklı (open comb) tıraş makinesi olma ayrıcalığını da taşımaktadır. Taraklı derken yeni başlayacak olanların gözünü korkutmak istemeyiz: orta agresiflik seviyesinde (yani ne çok affedici ne de manevra kabiliyet çok yüksek ) oldukça yumuşak tıraşlar sunan makine olduğunu söyleyebiliriz. Tecrübeli ıslak tıraş severlerin birkaç günlük sakalda Parker 26C ile harikalar yaratacaklarına hiç şüphe yok...
 
Parker 26C, 24C modelinin mat siyah saplı versiyonudur.
 
Parker Shaving tıraş ürünleri çok kapsamlı mühendislik ve tasarım testlerine tabi tutularak el işçiliği ile Hindistan'da üretilmektedir.
 
Ölçüleri:
 
Toplam Uzunluğu : 101 mm
Ağırlığı                :   93 gr
Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Üç Parçalı
Koruma Barı
:
Taraklı
Agresiflik Düzeyi
:
Çok Agresif
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (1)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.