Parker 26C Jiletli Tıraş Makinesi, Taraklı

Parker
Ürün Kodu : 26C
Fiyat
:
165,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Parker 3 parçalı tıraş makineleri geleneksel tıraş dünyasında ciddi hayran kitlesine sahip olan ve günden güne popülaritesi artan makinelerdir. Parker Firması, bu aletleri 'ortanın üzeri bir agresiflik seviyesinde, agresif tarafa bir tık daha yakın” olarak tanımlamaktadır. İşte bu yüzden Parker Shaving 3 parçalı jiletli tıraş makineleri özellikle yakın tıraş seven kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
   
  Parker 26C, firmanın 2013 yılında piyasaya sürdüğü üç parçalı geleneksel tıraş makinesidir. Parker 26C standart tıraş makinelerine göre daha uzun saplı ve oldukça ağır olmasına rağmen ciltte mükemmel bir dengeye sahiptir. Üstelik Parker Shaving firmasının ürettiği ilk taraklı (open comb) tıraş makinesi olma ayrıcalığını da taşımaktadır. Taraklı derken yeni başlayacak olanların gözünü korkutmak istemeyiz: orta agresiflik seviyesinde (yani ne çok affedici ne de manevra kabiliyet çok yüksek ) oldukça yumuşak tıraşlar sunan makine olduğunu söyleyebiliriz. Tecrübeli ıslak tıraş severlerin birkaç günlük sakalda Parker 26C ile harikalar yaratacaklarına hiç şüphe yok...
   
  Parker 26C, 24C modelinin mat siyah saplı versiyonudur.
   
  Parker Shaving tıraş ürünleri çok kapsamlı mühendislik ve tasarım testlerine tabi tutularak el işçiliği ile Hindistan'da üretilmektedir.
   
  Ölçüleri:
   
  Toplam Uzunluğu : 101 mm
  Ağırlığı                :   93 gr
  Ürün Özellikleri
  Başlık Türü
  :
  Üç Parçalı
  Koruma Barı
  :
  Taraklı
  Agresiflik Düzeyi
  :
  Çok Agresif
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.