Parker 99R Jiletli Tıraş Makinesi

Parker
Stok Kodu : 99R
260,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Kelebek kapak mekanizmalı başlıklar geleneksel tıraş literatüründe TTO (twist to open) başlık olarak da bilinmektedir. Parker firması, bu başlıkları Gillette markasının eski günlerindeki kelebek kapaklı modellerinden ilhamla tasarlayıp, üretmiştir. Çıkarılabilir parçaları olmayan tek parçalı modellerdir. Tıraş makinesinin kapağı, sapın altındaki vida çevrilerek açılır ve siz de jiletinizi rahatlıkla takıp tıraşınızı olabilirsiniz. Parker Shaving, kelebek kapaklı tıraş aletlerinin agresiflik derecesini tanımlarken bu aletlerin ortanın altı bir agresiflik seviyesinde olduğunu belirtmektedir.
 
Parker 99R tıraş aleti Parker Shaving'in en popüler kelebek kapak mekanizmalı modelidir desek herhalde yanlış olmayacaktır. Kolay ve hızlı açılır başlık mekanizması ve her tıraşınızda 30 derecelik açıyı kolaylıkla yakalayabilmenize yardımcı olması, tutuşu son derece keyiflidir. Oldukça ağır olmasına rağmen kusursuz dengeli tasarlanan krom kaplama, bakla desenli sapı Parker 99R'nin çok beğenilmesinin sebeplerinden birkaç tanesidir. Özellikle sert sakal tipine sahip kullanıcılar bu tıraş aletine bayılmaktadır.
 
Parker tıraş ürünleri çok kapsamlı mühendislik ve tasarım testlerine tabi tutularak el işçiliği ile Hindistan'da üretilmektedir. 
 
Ölçüleri:
 
Toplam Uzunluğu : 111 mm
Ağırlığı     : 100 gr


Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Kelebek Kapaklı
Koruma Barı
:
Taraksız
Agresiflik Düzeyi
:
Korunaklı
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (1)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.