sadsad x
asdasd

Protean Sagrada Tıraş Seti

RAZORUS.com
Stok Kodu : RZR - PSF
1.320,30 TL
1.467,00 TL
%10
indirimli
Kampanya
Ürün Özellikleri
RAZORUS.com ekibi olarak kurulduğumuz ilk günden beri kendisini önemseyen, kişisel bakımına özen gösteren erkeklerin günlük hayatlarına ufak da olsa bir dokunuşla konfor ve keyif eklemeye çalışıyoruz. 
 
Bu seferki tıraş setimizi; sakal tipi, tıraş tecrübesi ve alışkanlığı fark etmeksizin olabildiğince geniş bir kullanıcı profiline hitap edebilmesi adına Parker Variant Ayarlanabilir tıraş makinesi ile oluşturduk. İsmi için de "çok yönlü" ve "uyum sağlayabilen" anlamlarına gelen 'Protean' tabirini uygun gördük.

Ayarlı olması, net geri bildirimi ve tok yapısıyla son derece keyifli ve versatil olan bu tıraş aletini, Yaqi Brush firmasının çok sevilen Sagrada Familia porsuk fırçası ile bir araya getirdik. Hem yumuşak uçlara, hem de etkili masaj hissine sahip, çift bant porsuk kılından üretilen bu fırçayı aynı serinin şık ve fonksiyonel tıraş makinesi standı ile tamamladık. 
 
İster ıslak tıraşa yeni başlıyor olun, ister 40 yıllık tecrübeniz olsun; bu tıraş setinin size son derece keyifli ve konforlu tıraş deneyimleri sunacağından eminiz. 
 
Şimdiden keyifli tıraşlar...

Protean Sagrada Tıraş Setinin içerisinde bulunan ürünler:
 
  • -Parker Variant SC Ayarlanabilir Jiletli Tıraş Makinesi, Parlak
  • -Yaqi Sagrada Familia Two Band Porsuk Kılı Tıraş Fırçası
  • -Yaqi Tıraş Makinesi Standı, Sagrada Familia
  • -Gillette 7 O'Clock SharpEdge Yaprak Jilet, 5li
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (0)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.