SterimedENDO Ready Dezenfektan 1lt

Kimpa
Stok Kodu : STR103
39,90 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
​Geleneksel tıraşta temel iddialarımızdan biri de, tıraş aletlerimizin uzun ömürlerinden dolayı "tıraş başı maliyet"in çok düştüğü ve geleneksel tıraşın orta vadede modern tıraşa göre daha tasarruflu bir tıraş yöntemi olduğudur. Tabi tıraş aletlerinizi belirli aralıklarla temizlemeniz ve onlara iyi bakmanız gerekir.
İşte bu sebeple öteden beri aletlerimizi çizmeden, kaplamalarını yormadan, herhangi bir paslanmayı tetiklemeden onları nasıl temizleyeceğimiz konusunu düşünür dururuz. Sonunda çözümü SterimedENDO Ready'de bulduk. Bu ürün aslında "tıbbi alet ve endoskop dezenfektanı" olarak biliniyor. Metal, plastik, cam, seramik gibi her türlü aletin temizlik ve dezenfektasyonuda kullanılıyor. Yapısı gereği bakterisid ve fungusidler, bakteri sporları, HBV, HCV, HIV ve her türlü influenza virüsleri de dahil olmak üzere, tüm mikroorganizmaları temizliyor. İnsan cildine hiçbir zararı veya yan etkisi yok; aldehit, fenol veya toksik herhangi bir bileşen içermiyor. Bu kadarı, bir tıbbi alet dezenfektanı olarak sağladığı güzellikler.
Tıraş aletlerimiz için bu ürünü seçmemizin sebebi ise, diş fırçası gibi çizici olabilecek herhangi birşeyle ovalamaya gerek kalmadan, aletlerimizi ilk günkü gibi pırıl pırıl parlatması ve içerdiği korozyon inhibitörü sayesinde olabilecek her türlü paslanmaya karşı bir koruma oluşturmasıdır.
 
Önemli Not:
Çocuklardan, gıda ve hayvan yemlerinden uzak tutunuz.
Canlıların temizliğinde kullanmayınız.
Diğer kimyasallarla karıştırmayınız.
Çözelti içerisine alüminyum parçalar koymayınız. 
Bakalit veya katalin saplı antika usturaların temizliğinde, sap kısmı çözelti içerisinde değil, yukarıda kalacak şekilde yerleştiriniz.

Kullanım şekli:
SterimedENDO Ready, hazır şekilde geliyor ve direk bir kavanoza bir miktar koyup kullanmaya başlayabilirsiniz. Tek kullanımlık değil. Yani aletlerinizi temizledikten sonra dökmeniz gerekmiyor; bulanıklaşana kadar tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Tıraş aletlerinizi SterimedENDO'ya daldırıp 15 -20 dakika kadar bekletmeniz yeterli. Aletlerinizi daldırmadan önce ılık suyla yıkayıp organik kirlerinden arındırırsanız; hem daha etkin bir temizlik olacak; hem de dezenfektanı daha uzun süre kullanmanız mümkün olacaktır. Bekleme süresi sonunda, tıraş aletlerinizi bol suyla güzelce durulayıp kurutunuz. Üzerlerinde halen inatçı sabun artıkları kalmışsa, kağıt havluyla kurutma sırasında bunların da kolayca temizlendiğini ve parladığını göreceksiniz.

Almanya ve Türkiye’deki Akredite laboratuvarlarda test edilmiştir.

Kullanım için YouTube kanalımızda yer alan şu videomuza da göz atmanızı tavsiye ederiz:



Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (16)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.