T.N.Dickinson's Cadı Fındığı Cilt Sıkılaştırıcı Tonik, Seyahat Boy

Dickinson's
Stok Kodu : T4208
34,90 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
T.N.Dickinson's Cadı Fındığı Cilt Sıkılaştırıcı Tonik'in 59 ml.'lik seyahat boyudur.

Cadı fındığı, İngilizce adıyla 'witch hazel' ya da Latince adıyla 'hamamelis virginiana', 16.yüzyılda Amerikan yerlileri tarafından keşfedilmiştir. Yerliler, kara kışın altında uyuyan cadı fındığı bitkisinin göz kamaştırıcı sarı çiçeklerini farkedince mistik güçleri olduğuna inanmış; ağaç gövdesinden topladıkları kabukları kaynatarak bir çok alanda yaygın olarak kullanmışlardır. Kuzey Amerika'dan Kanada'ya kadar uzanan Atlantik kıyılarında yetişen cadı fındığı, belki de o zamanlardan beri bütün dünyada doğanın insanlara sunduğu mucizelerden biri olarak kabul edilir.
 
Bilinen etkilerinden en önemlisi, doğal bir astrenjan yani 'sıkılaştırıcı' olmasıdır. Bu özelliği nedeniyle, kısa sürede dermokozmetik üreticilerinin cilt temizliği ve yaşlanma karşıtı ürünlerinde en fazla kullanılan doğal içeriklerden biri olmuştur.
 
Dickinson Brands Inc., ABD Tarım Bakanlığı USDA gözetiminde 'organik” olarak Cadı Fındığı toplayan dünyanın en büyük cadı fındığı işleyici firmasıdır. Tamamen doğal yöntemler ile üretilen T.N.Dickinson’s Cadı Fındığı Cilt Sıkılaştırıcı Tonik yüz ve vücut toniği olarak kullanıldığında doğal nem dengesini bozmadan aşırı yağ ve sebumu alarak cildin tazelenmesine ve yenilemesine yardımcı olur. Tıraş sonrası kullanıldığında cilt tahrişlerini yatıştırır, genişleyen gözenekleri temizler ve sıkılaştırır. Tüm cilt tipleri için uygundur.
 
Ürün özellikleri:
 
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
  • USDA organik sertifikalıdır. USDA sertifikalı ürünlerin en az %95 içeriği sertifikalı organik içerik olmak zorundadır.
  • Dolayısıyla hiçbir kimyasal, boya, sentetik, parfüm, paraben, GDO ve vazelin içermemektedir.
  • 1866 yılından beri aile dostu bir ürün olarak güvenle kullanılmaktadır.
 

Aktif İçerikleri: %100 doğal cadı fındığı özü (%14 alkol içermektedir)

Kullanımı: Pamuk veya temizleme pedine emdirerek cildinizi temizleyin. Tıraş sonrası ya da gerek duydukça uygulayabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (1)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.