T.N.Dickinson's Cadı Fındığı Cilt Sıkılaştırıcı Tonik, Seyahat Boy

Dickinson's
Ürün Kodu : T4208
Fiyat
:
34,90 TL
- Tıraş sonrası - , Her tıraş sonrası cadı fındığı toniği kullanırım. Boyun kısımlarında tıraş sonra kızarıklığa birebir. Hem tahril hissini azaltıyor, hem temizliyor.
5/ 5
15 Tavsiye Et Yorum Ekle Fiyat Alarmı Favorilere Ekle
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • T.N.Dickinson's Cadı Fındığı Cilt Sıkılaştırıcı Tonik'in 59 ml.'lik seyahat boyudur.

  Cadı fındığı, İngilizce adıyla 'witch hazel' ya da Latince adıyla 'hamamelis virginiana', 16.yüzyılda Amerikan yerlileri tarafından keşfedilmiştir. Yerliler, kara kışın altında uyuyan cadı fındığı bitkisinin göz kamaştırıcı sarı çiçeklerini farkedince mistik güçleri olduğuna inanmış; ağaç gövdesinden topladıkları kabukları kaynatarak bir çok alanda yaygın olarak kullanmışlardır. Kuzey Amerika'dan Kanada'ya kadar uzanan Atlantik kıyılarında yetişen cadı fındığı, belki de o zamanlardan beri bütün dünyada doğanın insanlara sunduğu mucizelerden biri olarak kabul edilir.
   
  Bilinen etkilerinden en önemlisi, doğal bir astrenjan yani 'sıkılaştırıcı' olmasıdır. Bu özelliği nedeniyle, kısa sürede dermokozmetik üreticilerinin cilt temizliği ve yaşlanma karşıtı ürünlerinde en fazla kullanılan doğal içeriklerden biri olmuştur.
   
  Dickinson Brands Inc., ABD Tarım Bakanlığı USDA gözetiminde 'organik” olarak Cadı Fındığı toplayan dünyanın en büyük cadı fındığı işleyici firmasıdır. Tamamen doğal yöntemler ile üretilen T.N.Dickinson’s Cadı Fındığı Cilt Sıkılaştırıcı Tonik yüz ve vücut toniği olarak kullanıldığında doğal nem dengesini bozmadan aşırı yağ ve sebumu alarak cildin tazelenmesine ve yenilemesine yardımcı olur. Tıraş sonrası kullanıldığında cilt tahrişlerini yatıştırır, genişleyen gözenekleri temizler ve sıkılaştırır. Tüm cilt tipleri için uygundur.
   
  Ürün özellikleri:
   
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
  • USDA organik sertifikalıdır. USDA sertifikalı ürünlerin en az %95 içeriği sertifikalı organik içerik olmak zorundadır.
  • Dolayısıyla hiçbir kimyasal, boya, sentetik, parfüm, paraben, GDO ve vazelin içermemektedir.
  • 1866 yılından beri aile dostu bir ürün olarak güvenle kullanılmaktadır.
   

  Aktif İçerikleri: %100 doğal cadı fındığı özü (%14 alkol içermektedir)

  Kullanımı: Pamuk veya temizleme pedine emdirerek cildinizi temizleyin. Tıraş sonrası ya da gerek duydukça uygulayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.