Yaqi Agamemnon Jiletli Tıraş Makinesi, Slant, Bakır Renkli

YAQI Brush
Stok Kodu : RAV2002
240,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Beyler, bu aletin adına "Agamemnon" dememizin bir sebebi var. Agamemnon kraldır. Krallar kralıdır. Sakallarınızı fethetmek üzere buradadır.

Bu alet, bugüne kadar karşılaştığımız en agresif, ancak buna rağmen konforlu kesimi olan bir tasarıma sahip. Son derece etkin kesim yapan bu başlık ile, tek perdede bile yakın tıraş elde etmek mümkün. Agresif ve eğimli tasarımından dolayı, tıraş esnasında çıtır çıtır kesilen sakalların sesi, adeta bir çelik ustura kullanıyormuş hazzı uyandırıyor. Gerçekten de bu modelin, bugüne kadar kullandıklarımız arasında en keyiflilerinden birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Geleneksel tıraş dünyasında tecrübeli dostlarımız 'Slant' teriminin ne demek olduğunu iyi bilirler. Bilmeyenler için özetleyelim: "Slant" demek eğimli demektir. Bir tıraş aletine eğimin verilmesinin sebebi hiçbir baskıya gerek kalmadan sakalın rahatça kesilmesini sağlamaktır. Giyotin gibi çalıştığını düşünebilirsiniz. Dolayısıyla slant başlıklı bir tıraş ürünü kullanan kişilerin bastırmadan ve kaydırmadan tıraş olmaya alışmış, tecrübeli kişiler olması gerekir.
Bir başka deyişle; eğer ilk jiletli tıraş makinenizi almak üzere buradaysanız bu ürün sizin için doğru ürün olmayacaktır. 'Orta agresif' bölümüne bakmanızı öneririz.
Tecrübeli ziyaretçilerimiz içinse şunu söyleyebiliriz: Eğer sakalınız sert ve cildiniz de hassas ise, hiçbir baskıya gerek kalmadan en sert sakalları bile rahatça kesebilen bu tıraş aletini muhakkak deneyiniz.
 
Yaqi Agamemnon Jiletli tıraş makinesi,  4 parçalı slant başlıklı,Roma sütunlarını andıran zarif spiral tasarımlı sapıyla ve bakır tonundaki harika rengiyle Yaqi 2020 üretimi en şık modellerinden bir tanesidir.
 
Zevkle tıraş olunuz. Tıraş keyfiniz daim olsun...
  
Ölçüleri: 
  • Toplam uzunluğu : 104 mm
  • Sap uzunluğu       :  94 mm
  • Toplam ağırlığı     :  85 gr
Üretim yeri Çin'dir.
Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Düşük
Koruma Barı
:
Taraksız
Agresiflik Düzeyi
:
Çok Agresif
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (1)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.