sadsad x
asdasd

Edwin Jagger DE86 Jiletli Tıraş Makinesi, Siyah

Edwin Jagger
Stok Kodu : DE86BL
559,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri

İngiltere - Sheffield markası olan Edwin Jagger jiletli tıraş makinelerinin 'DE8' serisinin tamamı, tıraş keyfi dediğimiz fenomeni adeta yeniden tanımlıyor. Orta agresiflik derecesi, mükemmel krom kaplama kalitesi, ideal ağırlık ve boyutları, ve de ekonomik fiyatlarıyla bu makineleri her erkeğe rahatlıkla tavsiye etmekteyiz.

İster ıslak tıraşa yeni başlıyor olun, ister 40 yıllık tecrübeniz olsun; bu ürünün size son derece keyifli, konforlu ve yakın tıraş sunacağından eminiz. Edwin Jagger DE86BL jiletli tıraş makinenize özen gösterip, arada bir temizliğini yaptığınız müddetçe sadece siz değil; oğlunuz ve hatta torununuz bile bu aleti yıllar boyunca keyifle kullanacaktır.

Edwin Jagger DE86BL, krom kaplama detaylı dengeli siyah renkli akrilik bir sapa ve DE8 başlığına sahip bir tıraş bıçağıdır. Hemen kullanmaya başlayabilmeniz için 1 yaprak Feather jiletle birlikte gönderilmektedir. 

Edwin Jagger ürünleri  Sheffield Çelik endüstrisi sayesinde nesiller boyu geliştirilmiş becerilerin getirdiği avantajlar kullanılarak  İngiltere'de el işçiliği ile üretilmektedir. 

Edwin Jagger DE86BL Jiletli Tıraş Makinesi ölçüleri:

  • -Toplam uzunluğu : 95 mm 
  • -Sap uzunluğu      : 85 mm
  • -Ağırlık                : 66 gr
Ürün Özellikleri
Razor Head
:
Üç Parçalı
Koruma Barı
:
Taraksız
Agresiflik Düzeyi
:
Orta Agresif
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (19)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.