sadsad x
asdasd
Güvenlik Ve Gizlilik Politikamız

GÜVENLİK VE GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

GİRİŞ 

RAZORUS.com’da teşhir ve satışı yapılan tüm ürünler Sümer Mh. Evliyagil Sk. No:44/A Odunpazarı, Eskişehir adresinde kayıtlı SFRS Bilişim San. Ve Tic. Ltd. Şti.’ne aittir ve bu web sitesi sadece firmamız tarafından işletilmektedir.

Şirketimiz kişisel verilerin korunmasına büyük önem vermekte ve ziyaretçilerimizin, sitemizin sayfalarında güven ve huzur içerisinde gezinmesi için gerekli her türlü önlemi almaktadır. Bu kapsamda sadece ödeme sayfalarımız değil; sitemizin tüm sayfaları sitemize özel bir 256 bit SSL (Secure Socket Layer) sertifikası ile korunmaktadır. Bu şifreleme yöntemi ziyaretçilerimizin sitemiz sayfalarında yaptıkları işlemlerin üçüncü şahıslar tarafından izlenememesi amacına hizmet etmektedir.

ÖDEME GÜVENLİĞİ: 

Kredi kartı bilgilerinin girildiği ödeme sayfalarında ise kart bilgileriniz bizler dahil; kimse tarafından izlenememekte, yaptığınız girişler PCI-DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) sistemiyle şifrelenerek bankaların veri tabanına iletilmekte ve bankalardan gelecek olan provizyona göre işleminize devam edilmekte ve işlem sonuçlandıktan sonra tüm transfer bilgileri silinmektedir. Yani, kredi kartı bilgilerinizi almıyoruz, görmüyoruz ve saklamıyoruz.

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ayrıca 3D Secure güvenlik sistemi kullanılır. Bu sistem kredi kart numarası girildiğinde kart sahibinin bankacılık sisteminde kayıtlı olan cep telefonuna ilgili tutarın karttan tahsil edilebilmesi için, o işleme özel bir kod gönderilmesine dayalıdır. Cep telefonunuza iletilen bu kod sisteme girilmediği sürece tahsilat gerçekleşmez ve sipariş sonlandırılamaz.

 

E-POSTA GÜVENLİĞİ 

İnternet Mağazamızın Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için info@razorus.com adresine e-posta gönderebilirsiniz veya Şirketimize ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

  

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

Bilmenizi isteriz ki, sizden aldığımız veriler, RAZORUS.com’ da sizlere hizmet sunduğumuz ticari faaliyetimiz dışında hiçbir konuda kullanılmamaktadır ve yasal bir zorunluluk bulunmadığı sürece üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Kişisel verilerinizin korunması konusunda KVKK Aydınlatma Metni” ve Çerez Politikasıbağlantılarından bilgi edinebilirsiniz.  

  

İŞ ORTAKLARIMIZ/HİZMET SAĞLAYICILARIMIZ

T-SOFT

Web mağazamıza Tekrom Teknoloji A.Ş. (T-Soft) firması ev sahipliği yapmaktadır. Ürünlerimizi size ulaştırabilmek için, bu firmadan profesyonel bir çevrimiçi e-ticaret platformu kiralamaktayız. Verileriniz bu firmanın veri tabanında, en son teknolojiyle donatılmış bir güvenlik duvarı (firewall) ile çevrili olarak saklanmaktadır.

 

ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ VE UYGULAMALAR 

İnternet Mağazamız, web sitesi dâhilinde başka sitelere link verebilir. Şirketimiz, bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Gizlilik politikamız ve kişisel verilerin korunması konusunda ilkeler, sadece kendi İnternet Mağazamızın kullanımına ilişkin olup, üçüncü taraf web sitelerini kapsamamaktadır.

GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZ 

Güvenlik ve gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için info@razorus.com adresine email gönderebilirsiniz veya Şirketimize ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz:

Şirket Ünvanı :         SFRS Bilişim Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Adres :                     Sümer Mh. Evliyagil Sk. No:44/A Odunpazarı, Eskişehir

E-posta :                   info@razorus.com

Tel:                          +90(850) 885 25 15
 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.