sadsad x
asdasd
Ödeme ve Teslimat

Sitemizde teşhir edilen ürünlerimizin tamamı stoklarımızda mevcuttur ve hafta içi hergün saat 14:00'e kadar onaylanan siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi, veya kapıda ödeme için tarafınızdan teyit alınması gerekmektedir. Kapıda ödeme seçeneğinde, teyit alınamayan siparişler için gönderi yapılmamaktadır. Havale ile ödeme yöntemini seçmeniz halinde siparişinizde %2 ila 3 arasında havale indirimi uygulanacak olup ödemeniz aşağıdaki hesabımıza ulaşır ulaşmaz siparişiniz onaylanarak hazırlanmaya başlayacak ve ilk kargoyla sevkiyatı yapılacaktır. Kredi kartı ile ödemeyi tercih ettiğiniz takdirde kozmetik dışındaki ürünler için kredi kartınıza 12 aya kadar taksit uygulanabilmektedir. Her ürünün altındaki "Ödeme Seçenekleri" sekmesinde, o ürün için uygulanabilen taksit sayısını ve taksitli fiyatları görebilirsiniz. Sitemizde, kredi kartıyla yapılan ödemelerde güvenlik amaçlı olarak "3D Secure" sistemi kullanılmakta olduğundan ödeme esnasında cep telefonunuza gelecek olan mesajdaki şifreyi ödeme ekranına girerek onaylamanız gerekmektedir.

Yukarıdaki ödeme seçeneklerine ek olarak sitemizden ayrıca nakit veya kredi kartı kullanarak "kapıda ödeme" seçeneğiyle alışveriş yapmanız da mümkündür. Sepetinizden ödeme sayfasına ilerlerken seçtiğiniz kapıda ödeme yöntemini belirtiniz. "Kapıda Ödeme" için 8,00 TL hizmet bedeli alınmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğiyle almış olduğunuz ürünleri iade etmeniz durumunda bu hizmet bedelleri iade edilmemektedir.

Ürününüz kargoya teslim edilmeden siparişinizi iptal edebilir ve yaptığınız ödemenin kredi kartınıza veya banka hesabınıza iadesini talep edebilirsiniz. Bu durumda, ürün henüz kargoya verilmemiş olduğundan, derhal iptal ve iade işlemi yapılacaktır.

İptal ve iade işlemleri için 0(850) 885 2515 no'lu telefonumuzdan bizi arayabilir veya info@razorus.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Siparişlerinizle ilgili sorularınızda mutlaka sipariş numaranızı bildirmenizi rica ederiz.

Banka Hesap Numaramız:

SFRS Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti.

TÜRKİYE İŞ BANKASI

IBAN: TR56 0006 4000 0014 4090 3166 79

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.