sadsad x
asdasd
Yeni

Edwin Jagger DE87 Jiletli Tıraş Makinesi

Edwin Jagger
Stok Kodu : DE87BL
790,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri

İngiltere - Sheffield markası olan Edwin Jagger jiletli tıraş makinelerinin 'DE8' serisinin tamamı, tıraş keyfi dediğimiz fenomeni adeta yeniden tanımlıyor. Orta agresiflik derecesi, mükemmel krom kaplama kalitesi, ideal ağırlık ve boyutları ve ekonomik fiyatlarıyla bu makineleri her erkeğe rahatlıkla tavsiye ediyoruz. Aslında sadece biz değil, tüm dünyada en çok tavsiye edilen ve satılan jiletli tıraş makinelerinin başında bu modeller geliyor.

Edwin Jagger DE87BL fildişi renkli jiletli tıraş makinesi, krom detaylı şık görünümünün yanında kavrama konforu sunan dengeli sapı sebebiyle de klasik ıslak tıraş dünyasında haklı övgüler almaktadır. 1 adet Feather yaprak jiletle birlikte gönderilmektedir.

İster ıslak tıraşa yeni başlıyor olun, ister 40 yıllık tecrübeniz olsun; bu ürünün size son derece keyifli, konforlu ve yakın tıraş deneyimleri sunacağından eminiz. Şunu da ekleyelim: Edwin Jagger jiletli tıraş makinenize özen gösterip, arada bir temizliğini yaptığınız müddetçe sadece siz değil; oğlunuz ve hatta torununuz bile bu aleti yıllar boyunca keyifle kullanacaktır.
 

Sheffield, İngiltere'de el işçiliği ile üretilmiştir.

Ölçüleri:

-Toplam uzunluğu : 95 mm
-Sap uzunluğu      : 85 mm
-Ağırlığı                : 66 gr
Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Üç Parçalı
Koruma Barı
:
Taraksız
Agresiflik Düzeyi
:
Orta Agresif
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (8)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.