Feather Artist Club DX Japanese Jiletli Ustura, Mavi

Feather
Stok Kodu : ACD-N
1.700,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
'Japanese' usturaların tarihte ilk Budist rahipler tarafından kullanıldığı bilinmektedir. Budist rahipler Buda'ya inançlarını ve sadakatlerini göstermek için kafalarını bu Japon tarzı usturalarla tıraş ederlermiş. Daha sonraları 12. yy civarında bu usturalar, geleneksel Japon sakal ve bıyıklarının tıraş edilmesinde Samurayların vazgeçilmezi olmuştur. Biz, şimdi 21. yy.da onların özel tıraş geleneklerini ve bu geleneklere saygılarını yepyeni tasarımlarla tecrübe etme şansına sahibiz.
 
Bu japon tarzı jiletli usturaların geleneksel tıraş dünyasında bilinen orijinal adı 'kamisori'dir. Feather firması da, kamisori üreten dünyadaki birkaç firmadan bir tanesidir.
 
Feather Profesyonel Artist Club DX Japanese usturalar SUS316 kalite paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. Kendine has kıvrımlı dizaynı olan, manevra kabiliyeti yüksek bir usturadır.

Performans konusuna gelirsek, doğru açıyı yakalayıp eliniz alıştığında tek perde tıraş ile bile son derece yakın ve temiz bir tıraş elde edersiniz. Kısacası, biraz zaman, dikkat ve efor sarf ederek gerçek anlamda yakın tıraşlar elde etmek o kadar da uzak değil...
 
Çelik usturalarda olduğu gibi kayışlama, bileme ya da yağlamaya gerek olmadığından, cildinize ve sakal tipinize uygun Feather Professional, Pro-Guard veya Professional Super jiletlerinden birini seçerek profesyonel ustura dünyasına sıkı bir giriş yapabilirsiniz. Jiletli ustura kullanımında yeterli tecrübeniz olduğunu düşünüyorsanız Feather AC Professional ustura jiletlerinden birini seçebilirsiniz; eğer yeni başlayanlardansanız size Feather AC Proguard ustura jiletlerini önereceğiz.
 
Ölçüleri:

Toplam uzunluğu : 154 mm
Sap uzunluğu      :   91 mm
Bıçak uzunluğu    :  49 mm
 
Özellikleri:

  • Günlük kullanım için uygundur.
  • Bıçak kısmı SUS316 kalite paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.
  • 135 dereceye kadar ısıya dayanıklı, özenle tasarlanmış yüksek kaliteli reçine saplıdır.
  • Güvenli ve hızlı şekilde jilet değiştirilebilir.
  • Kolaylıkla temizlenebilir(*). Kaynar su kullanarak ya da etanol (etil alkol) ile temizlenebilir.
* İçinde sodyum hipoklorit bulunan temizleyiciler dokulara zarar verebileceğinden dezenfekte için kullanılmamalıdır.
 
Feather Artist Club usturalara jilet takma ve çıkarma işleminin Feather Jiletlerle ne kadar kolayca yapılabildiğini aşağıda görebilirsiniz:
 
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (0)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.