Feather Artist Club SS Jiletli Ustura, Lime

Feather
Stok Kodu : ACS-RL
820,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Kendisine önem veren erkekler için kaliteli bakım aletleri üretmek konusunda Japon Feather firması her zaman öncü olmuştur. Son zamanların en popüler ürünlerinden biri olan Feather Artist Club Jiletli usturalar performans açısından bakıldığında piyasadaki diğer pek çok ürüne göre birkaç gömlek yukarıdadır. Jiletli ustura ile çelik ustura kalitesinde rahat tıraşlar olmak gibi bir hayaliniz varsa bu ürünü incelemelisiniz.
 
Feather Artist Club SS usturalar yuvarlak ağız hatlarına sahip olması sebebiyle cildinizi hissettirmeden gerdirerek pürüzsüz bir tıraş deneyimi yaşamanızı sağlar. Usturanızı düzenli olarak kullandığınızda siz de farkedeceksiniz; kontrol ve kavrama yeteneğiniz hızla gelişecektir; fakat yine de dikkati elden bırakmamanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.
 
Usturanın bıçak kısmı SUS 317 paslanmaz çelik malzemeden üretildiğinden ürün kimyasalları ve kirlilik birikmesi söz konusu değildir. Usturanın sapı ise 135 derece sıcaklığa bile dayanabilecek kalitede reçine malzemeden üretilmiştir.
 
Çelik usturalarda olduğu gibi kayışlama, bileme ya da yağlamaya gerek olmadığından, jiletler bölümünden cildinize ve sakal tipinize uygun Feather Professional, Pro-Guard ve Professional Super jiletlerinden birini seçerek profesyonel ustura dünyasına sıkı bir giriş yapabilirsiniz.
Jiletli ustura kullanımında yeterli tecrübeniz olduğunu düşünüyorsanız Feather AC Professional ustura jiletlerinden birini seçebilirsiniz; eğer yeni başlayanlardansanız size Feather AC Proguard ustura jiletlerini önereceğiz.
 
Ölçüleri:

Kapalı iken uzunluğu : 151 mm
Açık iken uzunluğu    : 225 mm
Sap uzunluğu             :124 mm
Bıçak uzunluğu          :  50 mm
Ağırlığı                      :  43 gr
 
Özellikleri:

  • Günlük kullanım için uygundur. 
  • Bıçak kısmı SUS317 kalite paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.
  • 135 dereceye kadar ısıya dayanıklı, özenle tasarlanmış yüksek kaliteli reçine saplıdır.
  • Güvenli ve hızlı şekilde jilet değiştirilebilir.
  • Kolaylıkla temizlenebilir(*). Jilet tutucu kolaylıkla yerinden çıkarılıp kaynar su kullanarak ya da etanol (etil alkol) ile temizlenebilmektedir.
    *İçeriğinde sodyum hipoklorit bulunan temizleyiciler dokulara zarar verebileceğinden dezenfekte için kullanılmamalıdır.

Feather Artist Club usturalara jilet takma ve çıkarma işleminin Feather jiletlerle ne kadar kolayca yapılabildiğini aşağıda görebilirsiniz:
 
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (2)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.