Parker 64S Jiletli Tıraş Makinesi

Parker
Stok Kodu : 64S
220,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Parker Shaving 3 parçalı tıraş makineleri geleneksel tıraş dünyasında ciddi hayran kitlesine sahip olan ve günden güne popülaritesi artan makinelerdir. 

Parker Firması, bu aletleri 'ortanın üzeri bir agresiflik seviyesinde, agresif tarafa bir tık daha yakın” olarak tanımlamaktadır. İşte bu yüzden Parker Shaving 3 parçalı jiletli tıraş makineleri özellikle yakın tıraş seven kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
 
Parker 64S, Parker'ın üç parçalı tıraş makinelerinden biridir. Bu aleti diğer Parker tıraş ürünlerinden ayıran önemli özelliği en iyi kalite (marine grade) 316L paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olmasıdır. Dengeli ağırlğı ve üstün kavrama yeteneği ile tıraşlarınız tam bir keyfe dönüşür. Taraksız (closed comb) bir alet olduğundan yeni başlayanlar ve özellikle büyük eli olan kullanıcılar için oldukça uygundur. Parker 64S tıraş makinenize iyi bakarsanız, sizden sonra evladınız ya da belki damadınız ve hatta torununuz bile bu aleti kullanmaktan büyük keyif alacaktır.
 
Parker Shaving tıraş ürünleri çok kapsamlı mühendislik ve tasarım testlerine tabi tutularak el işçiliği ile Hindistan'da üretilmektedir. 
 
Ölçüleri:
 
Toplam Uzunluğu : 101 mm
Ağırlığı                : 110 gr


Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Üç Parçalı
Koruma Barı
:
Taraksız
Agresiflik Düzeyi
:
Agresif
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (1)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.