sadsad x
asdasd

Parker 65R Jiletli Tıraş Makinesi

Parker
Stok Kodu : 65R
470,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Parker Shaving 3 parçalı tıraş makineleri geleneksel tıraş dünyasında ciddi hayran kitlesine sahip olan ve günden güne popülaritesi artan makinelerdir.
 
Parker Firması, bu aletleri 'ortanın üzeri bir agresiflik seviyesinde, agresif tarafa bir tık daha yakın” olarak tanımlamaktadır. İşte bu yüzden Parker Shaving 3 parçalı jiletli tıraş makineleri özellikle yakın tıraş seven kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
 
Parker 65R, üç parçalı oluklu barlı (scalloped) bir tıraş makinesidir. Parker 65R'yi bir cümle ile tanımlamak gerekirse 'Şu an piyasada bulunan en dikkat çekici tıraş makinelerinden biri olmasını modern ve stil sahibi dizaynına borçludur.' denilebilir. Gerçekten de uzun sap ve üzerindeki grafit-altın kaplama kum taşı dizaynından etkilenmemek mümkün değil. Yine de kendimizi kandırmayalım: Estetik güzellik tıraş aletinin performansını etkilemez; olsa olsa göz zevkimizi geliştirir. Fakat 65R tutuş kabiliyeti ve dengeli tasarımı ile size beklediğinizin üzerinde konforlu ve yakın tıraşlar verecektir.
 
Parker Shaving tıraş ürünleri çok kapsamlı mühendislik ve tasarım testlerine tabi tutularak el işçiliği ile Hindistan'da üretilmektedir. 
 
Ölçüleri:
 
  • -Toplam Uzunluğu : 110 mm
  • -Ağırlığı                :   80 gr


Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Üç Parçalı
Koruma Barı
:
Taraksız
Agresiflik Düzeyi
:
Agresif
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (3)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.