Parker 65R Jiletli Tıraş Makinesi

Parker
Ürün Kodu : 65R
Fiyat
:
165,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Parker Shaving 3 parçalı tıraş makineleri geleneksel tıraş dünyasında ciddi hayran kitlesine sahip olan ve günden güne popülaritesi artan makinelerdir.
   
  Parker Firması, bu aletleri 'ortanın üzeri bir agresiflik seviyesinde, agresif tarafa bir tık daha yakın” olarak tanımlamaktadır. İşte bu yüzden Parker Shaving 3 parçalı jiletli tıraş makineleri özellikle yakın tıraş seven kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
   
  Parker 65R, üç parçalı taraksız (closed comb) bir tıraş makinesidir. Parker 65R'yi bir cümle ile tanımlamak gerekirse 'Şu an piyasada bulunan en dikkat çekici tıraş makinelerinden biri olmasını modern ve stil sahibi dizaynına borçludur.' denilebilir. Gerçekten de uzun sap ve üzerindeki grafit-altın kaplama kum taşı dizaynından etkilenmemek mümkün değil. Yine de kendimizi kandırmayalım: Estetik güzellik tıraş aletinin performansını etkilemez; olsa olsa göz zevkimizi geliştirir. Fakat 65R tutuş kabiliyeti ve dengeli tasarımı ile size beklediğinizin üzerinde konforlu ve yakın tıraşlar verecektir.
   
  Parker Shaving tıraş ürünleri çok kapsamlı mühendislik ve tasarım testlerine tabi tutularak el işçiliği ile Hindistan'da üretilmektedir. 
   
  Ölçüleri:

  Toplam Uzunluğu : 110 mm
  Ağırlığı                :   80 gr


  Ürün Özellikleri
  Başlık Türü
  :
  Üç Parçalı
  Koruma Barı
  :
  Taraksız
  Agresiflik Düzeyi
  :
  Agresif
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.