sadsad x
asdasd
Tükendi

Parker 68S Jiletli Tıraş Makinesi, Taraklı

Parker
Stok Kodu : 68S
760,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Parker Shaving 3 parçalı tıraş makineleri geleneksel tıraş dünyasında ciddi hayran kitlesine sahip olan ve günden güne popülariteleri artan aletlerdir. 
 
Parker Shaving, bu aletleri 'ortanın üzeri bir agresiflik seviyesinde, agresif tarafa bir tık daha yakın” olarak tanımlamaktadır. İşte bu yüzden Parker Shaving 3 parçalı jiletli tıraş makineleri özellikle yakın tıraş seven kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
 
Parker 68S, Parker'ın üç parçalı tıraş bıçaklarından biridir. Bu aleti diğer Parker tıraş ürünlerinden ayıran önemli özelliği sapının en iyi kalite (marine grade) 316L paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olmasıdır. Dengeli ağırlığı ve üstün kavrama yeteneği ile tıraşlarınız tam bir keyfe dönüşür. Ürün görselinden de görebileceğiniz gibi taraklı (open comb) bir alet olduğundan uzun sakalların tıraşında da kullanıma uygundur. 
 
Parker 68S tıraş makinenize iyi bakarsanız, sizden sonra evladınız ya da belki damadınız ve hatta torununuz bile bu aleti kullanmaktan büyük keyif alacaktır.
 
Parker Shaving tıraş ürünleri çok kapsamlı mühendislik ve tasarım testlerine tabi tutularak el işçiliği ile Hindistan'da üretilmektedir. 
 
Ölçüleri:
 
  • -Toplam Uzunluğu : 101 mm
    -Ağırlığı                : 110 gr
Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Üç Parçalı
Koruma Barı
:
Taraklı
Agresiflik Düzeyi
:
Çok Agresif
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (2)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.