sadsad x
asdasd

Parker 82R Jiletli Tıraş Makinesi

Parker
Stok Kodu : 82R
360,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Kelebek kapak mekanizmalı başlıklar geleneksel tıraş literatüründe TTO (twist to open) başlık olarak da bilinmektedir. Parker firması, bu başlıkları Gillette markasının eski günlerindeki kelebek kapaklı modellerinden ilhamla tasarlayıp, üretmiştir. Çıkarılabilir parçaları olmayan tek parçalı modellerdir. Tıraş makinesinin kapağı, sapın altındaki vida çevrilerek açılır ve siz de jiletinizi rahatlıkla takıp tıraşınızı olabilirsiniz. Parker Shaving, kelebek kapaklı tıraş aletlerinin agresiflik derecesini tanımlarken bu aletlerin ortanın altı bir agresiflik seviyesinde olduğunu belirtmektedir.

Parker 82R, kelebek kapak mekanizmalı zarif tasarımlı bir tıraş aletidir. Parker Shaving'in tüm dünyada ciddi sayıda hayran kitlesi bulunan kelebek mekanizması ile saniyeler içinde ve güvenle jilet değiştirebilirsiniz. Dünyadaki Parker 82R kullanıcılarının çoğu klasik tarzda tasarlanan krom kaplama ağır sapın tutuşunu çok konforlu bulmaktadır.
 
Parker Shaving tıraş ürünleri çok kapsamlı mühendislik ve tasarım testlerine tabi tutularak el işçiliği ile Hindistan'da üretilmektedir. 
 
Ölçüleri:
 
Toplam Uzunluğu : 100 mm
Ağırlığı                :  98 gr


Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Kelebek Kapaklı
Koruma Barı
:
Taraksız
Agresiflik Düzeyi
:
Korunaklı
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (1)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.