sadsad x
asdasd

Parker 87R Jiletli Tıraş Makinesi

Parker
Stok Kodu : 87R
890,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Parker 87R Jiletli Tıraş Makinesi firmanın 2016 yılında tasarladığı kelebek kapak mekanizmalı bir tıraş aletidir. Parker Shaving'in diğer tıraş aletlerini incelediyseniz çoğunlukla ağır ve uzun saplı makineler ürettiğini farketmiş olabilirsiniz. Kelebek kapaklı mekanizma jilet değiştirmenizi oldukça kolaylaştırmaktadır. Yeni başlayanlar için oldukça uygundur.
 
Parker 87R'yi firmanın diğer kelebek mekanizmalı modellerinden ayıran en önemli özelliği 76 mm'lik sapıdır. Ağırlık olarak diğer modellerle farklılık göstermemesine rağmen elmas desenli krom kaplama sapının tutuş ve denge uyumunu kullanıcılar 'fazla çaba sarf etmeden ve cildi hiç yormadan sağladığı konforlu tıraş' dolayısıyla çok beğenmektedirler.

Kelebek kapak mekanizmalı başlıklar geleneksel tıraş literatüründe TTO (twist to open) başlık olarak da bilinmektedir. Parker firması, bu başlıkları Gillette markasının eski günlerindeki kelebek kapaklı modellerinden ilhamla tasarlayıp, üretmiştir. Çıkarılabilir parçaları olmayan tek parçalı modellerdir. Tıraş makinesinin kapağı, sapın altındaki vida çevrilerek açılır ve siz de jiletinizi rahatlıkla takıp tıraşınızı olabilirsiniz. Parker Shaving, kelebek kapaklı tıraş aletlerinin agresiflik derecesini tanımlarken bu aletlerin ortanın altı bir agresiflik seviyesinde olduğunu belirtmektedir.
 
Parker Shaving tıraş ürünleri Hindistan'da üretilmektedir. 
 
Ölçüleri (yaklaşık olarak):
 
  • -Toplam Uzunluğu : 76 mm
  • -Ağırlığı                : 85 gr


Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Kelebek Kapaklı
Koruma Barı
:
Taraksız
Agresiflik Düzeyi
:
Korunaklı
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (6)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.