sadsad x
asdasd
Tükendi

Parker 96R Jiletli Tıraş Makinesi

Parker
Stok Kodu : 96R
630,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Kelebek kapak mekanizmalı başlıklar geleneksel tıraş literatüründe TTO (twist to open) başlık olarak da bilinmektedir. Parker firması, bu başlıkları Gillette markasının eski günlerindeki kelebek kapaklı modellerinden ilhamla tasarlayıp, üretmiştir. Çıkarılabilir parçaları olmayan tek parçalı modellerdir. Tıraş makinesinin kapağı, sapın altındaki vida çevrilerek açılır ve siz de jiletinizi rahatlıkla takıp tıraşınızı olabilirsiniz. Parker Shaving, kelebek kapaklı tıraş aletlerinin agresiflik derecesini tanımlarken bu aletlerin ortanın altı bir agresiflik seviyesinde olduğunu belirtmektedir.
 
Parker 96R, kelebek kapak mekanizmalı bir tıraş aletidir. Bakla desenli uzun sapı oldukça dengelidir ve bu da Parker 96R'yi firmanın en çok satan kelebek kapaklı modellerinden biri olması durumuna getirmektedir. Kullanışlı kelebek kapak jiletinizi saniyeler içinde değiştirmenize imkan sağlayan güvenilir bir mekanizmadır. Parker 96R'yi bu kadar şık yapan krom detaylı siyah sapı elleriniz ıslakken bile avucunuza güvenle oturur. Konforlu yakın tıraşlar için ihtiyacınız olan her imkanı sunan, yeni başlayanlar için oldukça uygun bir tıraş aletidir. Sapın ince olması özellikle elleri çok büyük olmayan kullanıcılar tarafından çok beğenilmektedir.
 
Parker Shaving tıraş ürünleri çok kapsamlı mühendislik ve tasarım testlerine tabi tutularak el işçiliği ile Hindistan'da üretilmektedir. 
 
Ölçüleri:
 
  • -Toplam Uzunluğu : 108 mm
  • -Ağırlığı                :  65 gr


Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Kelebek Kapaklı
Koruma Barı
:
Taraksız
Agresiflik Düzeyi
:
Korunaklı
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (2)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.