sadsad x
asdasd
Tükendi

Parker Variant GR Ayarlanabilir Jiletli Tıraş Makinesi, Siyah

Parker
Stok Kodu : VAR GR
1.700,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Parker ayarlanabilir tıraş makineleri 2 parçadan oluşmaktadır. Tıraş makinesinin alt tarafındaki vida çevrilerek jilet aralığı kendi zevkinize, sakal ve cilt tipinize ve hatta tıraş alışkanlığınıza göre ayarlanabilmektedir. Jilet aralığı, tıraş makinenize taktığınız jiletin yüzünüze ne kadar geniş açıda dokunduğunu belirler. Daha geniş açı demek cildinize daha fazla jilet baskısı ve daha yakın tıraş demektir. 
 
Parker Ayarlanabilir tıraş makinesinin vida kısmında 1'den 5'e kadar ayarlayabileceğiniz rakamlar olsa da Parker makinelerde 1/2 (yarım) dereceler de kullanılabildiğinden aslında reel olarak 10 dereceye kadar ayar yapabilmektesiniz.
 
Parker Variant GR, firmanın 2017 başlarında piyasaya çıkardığı oldukça yeni, fakat tüm dünyada hatırı sayılır sayıda hayran kitlesi oluşturan ayarlanabilir tıraş makinesidir. Tıraş makinesinin sapı siyah grafit desenlidir; alt tarafındaki vida ise krom kaplama olarak tasarlanmıştır; bu da her türlü tıraş koşulunda oldukça güvenilir bir tutuş imkanı sağladığı anlamına gelir. Parker Variant GR ağır ama bir o kadar da dengeli bir tıraş aletidir.
 
Tek cümle ile özetlemek gerekirse olağanüstü bir alettir. Tecrübeli ya da tecrübesiz bir kullanıcı olmanızdan bağımsız olarak Parker Variant tıraş makinenize iyi bakarsanız, sizden sonra evladınız ya da belki damadınız ve hatta torununuz bile bu aleti kullanmaktan büyük keyif alacaktır.
 
Parker Shaving tıraş ürünleri çok kapsamlı mühendislik ve tasarım testlerine tabi tutularak el işçiliği ile Hindistan'da üretilmektedir. 
 
Özellikleri:
 
  • -Toplam Uzunluğu : 101 mm
  • -Ağırlığı                : 110 gr
  • -Sap malzemesi    : Pirinç üzerine siyah renkli/mat krom kaplama


Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
İki Parçalı,Ayarlanabilir
Koruma Barı
:
Taraksız
Agresiflik Düzeyi
:
Korunaklı,Orta Agresif,Agresif,Çok Agresif
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (8)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.