sadsad x
asdasd

Yaqi Jiletli Tıraş Makinesi Başlığı, Slant, Krom

YAQI Brush
Stok Kodu : SRH030
170,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Geleneksel tıraş dünyasında tecrübeli dostlarımız 'Slant' teriminin ne demek olduğunu iyi bilirler. Bilmeyenler için özet bir bilgi verelim. "Slant" demek eğimli demektir. Bir tıraş aletine eğimin verilmesinin sebebi hiçbir baskıya gerek kalmadan sakalın rahatça kesilmesini sağlamaktır. Giyotin gibi çalıştığını düşünebilirsiniz. Bu tip başlıkların avantajı; özellikle kalın ve yoğun sakal yapılı kişilerde ortaya çıkar.
 
Yaqi'nin bu modeli ise, bugüne kadar karşılaştığımız en agresif, ancak yine de konforlu kesime sahip olan bir tasarım olarak geldi. Son derece etkin kesim yapan bu başlık ile, tek perdede bile oldukça yakın tıraş elde etmek mümkün. Agresif ve eğimli tasarımından dolayı, tıraş esnasında çıtır çıtır kesilen sakalların sesi, adeta bir çelik ustura kullanıyormuş hazzı uyandırıyor. Gerçekten de bu başlığın, bugüne kadar kullandıklarımız arasında en keyiflilerinden birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. 


Eğer ilk jiletli tıraş makinenizi almak üzere buradaysanız bu ürün sizin için doğru ürün olmayacaktır. 'Orta agresif' jiletli tıraş makinelerine bakmanızı öneririz.
 
Tecrübeli ziyaretçilerimiz içinse şunu söyleyebiliriz: Sakal tipiniz ve tıraş sıklığınız nasıl olursa olsun; bu başlık size her koşulda sinek kaydı tıraşı rahatlıkla sağlayacaktır.
 
Yaqi Slant Jiletli Tıraş Makinesi başlığı, 2 parçalı, oldukça agresif tıraşlar sunan bir başlıktır. 
 
Yaqi slant tıraş makinesi başlıkları, tüm Yaqi jiletli tıraş makineleri ile tam uyumludur. Bunun dışında, M5 vida ölçüsüne sahip piyasadaki neredeyse tüm tıraş makinelerinin sapları ile uyumludur. 
 
Çin'de üretilmiştir.
 
Özellikleri:

  • -Başlık türü : 2 parçalı, slant 
  • -Malzeme    : Krom kaplama, zamak
  • -Ağırlığı       : 29 gr
Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
İki Parçalı
Koruma Barı
:
Taraksız
Agresiflik Düzeyi
:
Çok Agresif
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (9)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.