Edwin Jagger DE89 Jiletli Tıraş Makinesi

Edwin Jagger
Stok Kodu : DE89BL
195,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri

İngiltere - Sheffield markası olan Edwin Jagger jiletli tıraş makinelerinin 'DE8' serisinin tamamı, tıraş keyfi dediğimiz fenomeni adeta yeniden tanımlıyor. Orta agresiflik derecesi, mükemmel krom kaplama kalitesi, ideal ağırlık ve boyutları, ve de ekonomik fiyatlarıyla bu makineleri her erkeğe rahatlıkla tavsiye ediyoruz. Aslında sadece biz değil, tüm dünyada en çok tavsiye edilen ve satılan jiletli tıraş makinelerinin başında bu modeller geliyor.

İster ıslak tıraşa yeni başlıyor olun, ister 40 yıllık tecrübeniz olsun; bu ürünün size son derece keyifli, konforlu ve yakın tıraş sunacağından eminiz. Hatta bu ürün sizin son jiletli tıraş makineniz olmaya aday bir üründür.

Şunu da ekleyelim: Edwin Jagger DE89BL jiletli tıraş makinenize özen gösterip, arada bir temizliğini yaptığınız müddetçe sadece siz değil; oğlunuz ve hatta torununuz bile bu aleti yıllar boyunca keyifle kullanacaktır.

Hemen kullanmaya başlayabilmeniz için 1 adet Feather yaprak jiletle birlikte gönderilmektedir. 

Edwin Jagger ürünleri  Sheffield Çelik endüstrisi sayesinde nesiller boyu geliştirilmiş becerilerin getirdiği avantajlar kullanılarak  İngiltere'de el işçiliği ile üretilmektedir. 

Ölçüleri:

  • Toplam uzunluğu : 95 mm
  • Sap uzunluğu      : 85 mm
  • Ağırlığı               : 67 gr 
Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Üç Parçalı
Koruma Barı
:
Taraksız
Agresiflik Düzeyi
:
Orta Agresif
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (17)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.