sadsad x
asdasd
Tükendi

Fatip Grande Slant Jiletli Tıraş Makinesi, Krom

Fatip
Stok Kodu : 42138
1.150,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Geleneksel tıraş dünyasında tecrübeli dostlarımız 'Slant' teriminin ne demek olduğunu iyi bilirler. Bilmeyenler için özetleyelim: "Slant" demek eğimli demektir. Jiletli tıraş makinelerindeki eğik başlık, giyotin mantığıyla daha az eforla, akıcı kesim yapmaya imkan sağlar. Jileti açılı tuttukları için, düz başlıklı modellere göre sert, kalın ve yoğun sakalları daha kolay keserler. Bu nedenle eğik başlıklı jiletli tıraş makineleri sert ve yoğun sakallı kişiler arasında çok popülerdir.
 
Taraklı modeller, taraklar sakalın arasına rahatça girebildiği için genellikle uzun (3-4 günlük veya daha uzun) sakallarda tercih edilmektedir. Böylelikle jilet cilde rahatça yaklaşabilmektedir. Ayrıca günlük tıraşta da taraklı aletler, taraksızlar gibi köpüğü önden süpürmediği ve tam jiletin sakalı kestiği noktada köpük kalmasına izin verdiği için, birçok üyemiz tarafından tercih edilmektedir. 

Fatip Grande Slant Jiletli Tıraş Makinesi orta agresiflikte tıraş karakterine sahip bir tıraş bıçağıdır.
 
Yunan mimarisinden esinlenmiş kıvrımlı döner formda, Piccolo'ya göre daha uzun ve kalın bir sapa ve konforlu bir dizayna sahiptir. Tamamı yüksek kaliteli pirinç döküm malzemeden krom kaplama olarak İtalya'da üretilmiş, 3 parçalı bir tıraş aletidir.
 
Ölçüleri: 

  • -Toplam uzunluğu : 85 mm
  • -Sap uzunluğu      : 75 mm
  • -Kafa genişliği      : 42 mm
  • -Ağırlığı               :  67 gr
Ürün Özellikleri
Başlık Türü
:
Üç Parçalı
Koruma Barı
:
Taraklı
Agresiflik Düzeyi
:
Agresif
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (0)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.