Proraso Tıraş Sabunu - Sandal Ağacı ve Shea Yağı Özlü, 150ml

Proraso
Ürün Kodu : 400422
Fiyat
:
39,00 TL
- Afrika Deyip Geçme Tanı :) - , Proraso'nun en sevdiğim ürünü budur. Kokusu muhteşemdir. Performansı zaten iyidir. Ama üst segmente girer mı? Orası tartışılır. İngilizler Shea Butter diyor. Nedeni Afrika'daki Shea ağaçları. Esasen karite yağı.Daha doğrusu ağacın fıstıklarının yağı.Tereyağı kıvamında bir şey. Cilde ne kadar iyi gelecek madde varsa bu yağda mevcut. Hep diyorum. Kadınlar ıslak tıraşta merak salsa o meşhur markaların ufacık tüplerine tomarla para vermezler ama söyleyince dalga geçti oluyor. Siz Burkine Faso'daki Gana'daki kadınların o meşhur markaları kullandıklarını mı sanıyorsunuz?.Nereden geliyor o yoksulluk içinde o cilt güzelliği :)
5/ 5
- Kokusu muhteşem... - , Proraso markası ile RAZORUS firması sayesinde tanıştım. Daha kaliteli ürünler kesinlikle var. Ancak, fiyat ve performansa bakıldığında çok iyi bir ürün. Klasik ve köklü İtalyan markası...
5/ 5
- Kalite - , Hakikaten parasina göre beş yildızlı traş hissiyatı sağlayan bir sabun. Traş olduktan sonra dahi yüzünüzdeki yumuşaklik hala devam ediyor.
5/ 5
- PRORASO KALİTESİ - , kokusu, yumuşatması ve nemlendirici özelliği harika f/p ürünü. kesinlikle tavsiye ederim.
5/ 5
- ÇOK İYİ - , Keyif verici bir ürün. Tavsiye ederim.
5/ 5
154.8 Tavsiye Et Yorum Ekle Fiyat Alarmı Favorilere Ekle
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (15)
 • Tavsiye Et
 • Tıraş dünyasında hatırı sayılır üne sahip olan Proraso neredeyse bir asırdır geleneksel tıraş ürünleri üretmektedir. Tıraş sabunları, sıcak üretim teknikleri ile üretilip, 10 gün boyunca küçük partiler halinde ısısı ayarlanmış olan bir odada olgunlaşması için bekletilir. Zamanla sabun içerisindeki nem buharlaşır ve ürün daha katı ve yoğun bir kıvama gelir.

  Sandal Ağacı özlü ve Shea yağlı tıraş sabunu, kalın ve sert sakallar için çok uygundur. En sert sakalları bile shea (karite) yağı ile yumuşatarak kuru cildi nemlendirir ve tahrişten korur. Yoğun kokusunun aromatik notalarında egzotik sandal ağacı esintisi vardır. Yumuşak dokusu sayesinde, tıraş fırçanıza çok kolay alınır; bir kaç perde tıraşınıza rahatlıkla yetecek mükemmel bir köpük tabakası oluşturur.
   
  İtalya'da geliştirilmiş ve üretilmiştir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.