sadsad x
asdasd

Ballistol Universal Yağ, 50 ml

Ballistol-Klever
Stok Kodu : BL50
53,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Ballistol Universal Yağ tüm dünyada tarım, el sanatları, avcılık, sportif faaliyetlerle ilgilenenlerden, ev hanımları hatta evcil hayvan sahiplerine kadar pek çok kişi tarafından güvenle kullanılan, fizyolojik olarak tamamen zararsız, çevre ve yaşam dostu çok amaçlı bir yağdır. 

RAZORUS.com'da Ballistol Universal Yağı sizlere sunmamızın iki nedeni bulunmaktadır:

1) Çelik usturalarınızın korunması ve temiz şekilde saklanması için eşsiz bir üründür: BALLISTOL çeliğin en ince çatlaklarına dahi sızarak, hem paslanmaya sebep olabilecek her türlü asidik yapılı yağ ve artıkları temizlerken çeliği parlatır, hem de usturanızı çepeçevre sarmalayarak ortam neminin çeliğe ulaşmasına engel olur ve çeliği pastan korur.

DİKKAT: 
UYGULAMADAN ÖNCE, USTURANIZIN TAM OLARAK KURUDUĞUNDAN EMİN OLUNUZ!
Burada en önemli konu, Ballistol'ü usturanıza uygulamadan önce, usturanızın tam olarak kurumuş olmasına, üzerinde hiç bir şekilde nem kalmamasına dikkat etmenizdir. Aksi takdirde BALLİSTOL, çeliği sarmalayarak ona nemin ulaşmasını engellediği gibi, eğer usturanızda nem kalmışsa, o nemi de usturanıza hapsederek dışarı kaçmasını engelleyebilir. 

2) Ustura kayışlarınızın bakımı için yardımcıdır: BALLISTOL deri kayışınızı kuruyup sertleşmeye karşı korur. Derideki tabaklama artıklarını nötralize ederek, kuru derinin tekrar eski esnekliğine kavuşmasına ve mat bir parlaklık elde etmesine yardımcı olur. Ayrıca deri üzerinde mantar veya benzeri durumların oluşumlara engel olur. BALLISTOL'un kendine has kokusu kısa sürede kaybolur. Deride yağ izi bırakmaz.

BALLISTOL'un etken maddeleri doğal kökenli olup esas yağı tıbbi parafin yağıdır. BALLISTOL yaşlanma etkilerine karşı dayanıklıdır ve yıllar sonra dahi reçineleşmemektedir. 

Ballistol çok amaçlı yağ 50 ml'lik cam şişede gönderilmektedir.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (0)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.