sadsad x
asdasd
Tükendi

Böker Celebrated Çelik Ustura 6/8", Venge Ağacı Saplı

Böker
Stok Kodu : 140534
5.900,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Böker Celebrated Çelik Ustura 6/8" ölçüsünde karbon çeliğinden ekstra iç bükey ve köşeli uçlu (square point) olarak üretilmiştir.  Kontrast desenli Afrika venge ağacından saplarla dizayn edilen bu modelin sapında Böker markasının pirinç ağaç logosu kakması bulunmaktadır.
Ağaç doğal bir malzeme olduğu için size gelen ürünün renk ve deseninde ürün görseline göre farklılıklar bulunabilir.

Böker USA'nın 1906 yılı kataloğunda yüksek kaliteli çelik usturalara Celebrated unvanı verilmişti. Günümüzde farklı sap opsiyonlarıyla üretilen bu usturaları sizin de çok beğeneceğinize eminiz.
 
Böker usturalar tıraşa hazır bilenmiş olarak gelmektedir. Kayışlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
Almanya'da el işçiliği ile üretilmiştir.

Konusunda adı sayılır bir firma olan Böker, 1869 yılından beri Solingen, Almanya'da el işçiliği ile kesici aletler üretmektedir. Aynı zamanda bugün dünyada hala ustura üretimine devam eden ve Almanya'nın nadide ustura markalarından biridir. Böker usturaları, büyük bir ustalıkla ekstra ince taşlama (extra hollow) ve gözalıcı süslemelerle üretilen premium usturalardır. Ustura üretiminde klasik materyallerin yanında teknolojiden de faydalanarak ustura meraklılarının hoşuna gidecek farklı doğal malzemeleri kullanması da Böker usturalara ayrı bir değer katmaktadır.
 
Ustura Bakım Notları:
Usturalar özel ilgi ve bakım ister. Keskin ağız mutlaka darbelerden veya sürtünmelerden korunmalıdır. Her kullanım sonrası özenle temizleyip kurulayarak saklamanız gerekir. Uzun süre kullanılmayacağında, usturanızı hafifçe yağlayıp çocukların erişemeyeceği, kuru bir yerde muhafaza ediniz.
 
UYARI: Ustura, ıslak tıraşta deneyim sahibi olan, yüzünü, cildini ve sakalını tanıyan tecrübeli kişilerin kullanımına uygun bir alettir. Yeterli deneyimi olmayan kişilerin elinde ustura ciddi kazalara ve yaralanmalara yol açabilir. Islak tıraşı seven ancak yeterince deneyim sahibi olmayan bir kullanıcıysanız jiletli tıraş makinelerimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (0)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.