sadsad x
asdasd

Böker Graf Everhardt Çelik Ustura 5/8"

Böker
Stok Kodu : 140518
13.400,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
Böker Graf Everhardt Çelik Ustura modeli Kont Everhardt von der Mark anısına yapılmış çok özel altın işlemeli bir koleksiyon ürünüdür. Yanak, sırt ve diğer kısımlarında 24 ayar altın kaplamalar ve armalar ile süslenmiş, boynuz sap ile kombine edilmiştir. 5/8" ölçüsünde karbon çeliğinden ekstra iç bükey ve yuvarlak uçlu (round point) olarak üretilmiştir.
 
Boynuz doğal bir malzeme olduğundan size gönderilen ustura ile ürün görseli arasında renk ve desen farklılıkları bulunabilir.
 
Gerçek bir koleksiyon usturası olan bu model stoklarımızda da sınırlı sayıdadır, kaçırmayın.
 
Böker usturalar tıraşa hazır bilenmiş olarak gelmektedir. Kayışlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
Almanya'da el işçiliği ile üretilmiştir.
 
Konusunda adı sayılır bir firma olan Böker, 1869 yılından beri Solingen, Almanya'da el işçiliği ile kesici aletler üretmektedir. Aynı zamanda bugün dünyada hala ustura üretimine devam eden ve Almanya'nın nadide ustura markalarından biridir. Böker usturaları, büyük bir ustalıkla ekstra ince taşlama (extra hollow) ve gözalıcı süslemelerle üretilen premium usturalardır. Ustura üretiminde klasik materyallerin yanında teknolojiden de faydalanarak ustura meraklılarının hoşuna gidecek farklı doğal malzemeleri kullanması da Böker usturalara ayrı bir değer katmaktadır. 
 
Ustura Bakım Notları:
Usturalar özel ilgi ve bakım ister. Keskin ağız mutlaka darbelerden veya sürtünmelerden korunmalıdır. Her kullanım sonrası özenle temizleyip kurulayarak saklamanız gerekir. Uzun süre kullanılmayacağında, usturanızı hafifçe yağlayıp çocukların erişemeyeceği, kuru bir yerde muhafaza ediniz.
 
UYARI: Ustura, ıslak tıraşta deneyim sahibi olan, yüzünü, cildini ve sakalını tanıyan tecrübeli kişilerin kullanımına uygun bir alettir. Yeterli deneyimi olmayan kişilerin elinde ustura ciddi kazalara ve yaralanmalara yol açabilir. Islak tıraşı seven ancak yeterince deneyim sahibi olmayan bir kullanıcıysanız jiletli tıraş makinelerimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (0)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.