sadsad x
asdasd
Tükendi

Böker King Cutter Çelik Ustura 5/8", Beyaz

Böker
Stok Kodu : 140624
5.100,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri
King Cutter Böker'in 1900'lerden gelen tarihi ve popüler bir modelidir. Böker King Cutter Çelik Ustura 5/8" ölçüsünde karbon çeliğinden ekstra iç bükey, yuvarlak uclu (round point) olarak üretilmiştir. Sade ve şık yüksek kaliteli plastik sapın üzerinde Böker markasının pirinç ağaç logosu kakması bulunmaktadır. 
 
Günlük tıraşa ve yeni başlayacak olanlara oldukça uygun bir modeldir.

Böker usturalar tıraşa hazır bilenmiş olarak gelmektedir. Kayışlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
Almanya'da el işçiliği ile üretilmiştir.
 
Konusunda adı sayılır bir firma olan Böker, 1869 yılından beri Solingen, Almanya'da el işçiliği ile kesici aletler üretmektedir. Aynı zamanda bugün dünyada hala ustura üretimine devam eden ve Almanya'nın nadide ustura markalarından biridir. Böker usturaları, büyük bir ustalıkla ekstra ince taşlama (extra hollow) ve gözalıcı süslemelerle üretilen premium usturalardır. Ustura üretiminde klasik materyallerin yanında teknolojiden de faydalanarak ustura meraklılarının hoşuna gidecek farklı doğal malzemeleri kullanması da Böker usturalara ayrı bir değer katmaktadır.
 
Ustura Bakım Notları:
Usturalar özel ilgi ve bakım ister. Keskin ağız mutlaka darbelerden veya sürtünmelerden korunmalıdır. Her kullanım sonrası özenle temizleyip kurulayarak saklamanız gerekir. Uzun süre kullanılmayacağında, usturanızı hafifçe yağlayıp çocukların erişemeyeceği, kuru bir yerde muhafaza ediniz.
 
UYARI: Ustura, ıslak tıraşta deneyim sahibi olan, yüzünü, cildini ve sakalını tanıyan tecrübeli kişilerin kullanımına uygun bir alettir. Yeterli deneyimi olmayan kişilerin elinde ustura ciddi kazalara ve yaralanmalara yol açabilir. Islak tıraşı seven ancak yeterince deneyim sahibi olmayan bir kullanıcıysanız jiletli tıraş makinelerimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (0)
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.